Seriálový FMV Kvíz již 5. listopadu!

5. listopadu
2019

Jste nadšenci do seriálů? Pamatujete si, kdo kdy řekl jakou hlášku? Baví vás jak zahraniční, tak české seriály? Přijďte na již 8. FMV Kvíz, který je věnovaný právě televizním seriálům. 

Co vlastně FMV Kvíz je?

Je to milé a neformální setkání studentů a vyučujících, kteří společně ve smíšených týmech soupeří o co nejlepší výsledky ve vědomostním kvízu. Můžete se tak seznámit s ostatními spolužáky napříč ročníky a obory, ale také si neformálně popovídat s vyučujícími. FMV Kvíz je rozdělen do dvou soutěžních částí, které odděluje krátká pauza na občerstvení a networking. FMV Kvíz není o tom všechno vědět a vyhrát, ale spíše o tom si přijít užít hezký večer a dozvědět se něco nového. Vítězný tým bude odměněn krásnou cenou, která je překvapení.  

Kdy a kde Seriálový FMV Kvíz proběhne? 

FMV Kvíz se uskuteční v 8. týdnu zimního semestru a to v úterý 5. listopadu. Jako tradičně, se na vás budeme těšit od 18:00 v Deštníku na VŠE (u vchodu do Nové budovy).  

Na FMV Kvíz se prosím nehlašte v předem utvořených týmech. Studentský PR tým FMV se vždy snaží studenty co nejlépe promíchat, aby se poznali napříč obory a ročníky. Účastníci – jak studenti, tak vyučující – budou rozděleni do co nejpestřejších týmů, jejichž složení se dozvíte až v den akce. 

Neváhejte a přihlaste se zde: bit.ly/8FMVKviz. Počet míst je omezený! 

Těšíme se na vás.