Semestrální fotosoutěž: FMV po Praze!

Ať už jsou vaše oblíbená místa parky, památky, výstavy nebo vyhlídky, můžete se zapojit do naší fotosoutěže! Nová semestrální instagramová fotosoutěž začala 16. září. Podělte se s námi o vaše oblíbená místa v soutěži #FMVpoPrazeSdílejte s námi své zážitky! Zachyťte vaše cestování po Praze! Ať je to objevování nových míst, poznávání památek, nedělní procházky nebo rutinní cesta do školy, doplňte vaše fotky správným popiskem a ceny mohou být vaše!

Podmínky účasti v soutěži:

Být studentem bakalářského, magisterského či doktorského studia FMV VŠE v Praze.

Pořídit fotografii, která koresponduje s tématem soutěže.

Zveřejnit ji v období  od 16.9. 2019 do 5.2. 2020 dle níže uvedeného způsobu.

Být followerem fakultního Instagramu (@fmv_vse) nebo fanouškem Fakulty mezinárodních vztahů VŠE v Praze /FMV/ na Facebooku.

Každý soutěžící může poslat nejvýše 3 příspěvky (v případě sdílení více fotografií se budou do soutěže počítat pouze první 3 v pořadí).

Jak fotografii zveřejnit:

• Využít k soutěžení Facebook a zaslat fotografii s popiskem do zpráv Fakulty mezinárodních vztahů VŠE v Praze /FMV/.

Nebo

• Nahrát ji na svůj vlastní Instagram profil, doplnit krátkým (vtipným, zajímavým, originálním – fantazii se meze nekladou) popiskem a přidat ke svým libovolným hashtagům ještě #FMVpoPraze a #fmvvse.

V případě, že máte profil na Instagramu soukromý, pošlete svou fotografii i s popiskem do zprávy na Facebooku.

Ceny pro výherce:

1) Voucher – jídlo na Žižkovské věži pro 2 (cca 1000 Kč)

2) Voucher na dvouhodinový kurz focení (500 Kč)

3) Balíček fakultního merche

O vítězích rozhodne:

• Vedení fakulty, které zvolí příspěvky na prvních dvou místech, a studentský PR tým FMV, jenž vybere soutěžícího na 3. místě.
  • Všechny 3 vítězné fotografie pak budou zveřejněny jak na facebookových stránkách fakulty, tak na Instagramu.