S JDI do Paříže

Studentská organizace JDI s podporou Fakulty mezinárodních vztahů organizuje studijní cestu do Paříže. Během ní budou mít účastníci možnost navštívit mezinárodní organizace a  velvyslanectví sídlící v Paříži, diskutovat se členy diplomatických sborů a získat tak praktický náhled do světa diplomacie.
Studenti navštíví Paříž ve dnech 11.3. – 15.3. a na programu bude návštěva francouzského ministerstva zahraničí, exkurze na Velvyslanectví Nizozemského království či beseda s bývalým francouzským velvyslancem Olivierem Caronem. Zúčastnit se mohou studenti bakalářského i magisterského studia FMV VŠE, která poskytne účastníkům mimořádné stipendium.
Přihlášky (motivační dopis a životopis) můžete zasílat na adresu registrace@jdi-vse.cz do čtvrtka 23. 2. (21:00).
Podrobnosti najdete na webu JDI.