Promoce absolventů magisterského studia

1. listopadu
2019

V pátek 1. listopadu 2019 se ve Vencovského aule konají promoce absolventů magisterského studia.
Promovaní absolventi se dostaví hodinu před začátkem promoce do předsálí Vencovského auly (1. poschodí NB). Žádáme absolventy i hosty, aby se dostavili ve společenském úboru. Pro nerušený průběh akademického obřadu bychom rádi požádali, aby se promoce neúčastnily děti mladší tří let; za pochopení děkujeme.

Účastí na promoci berete na vědomí, že bude pořízena a zveřejněna fotografie a audiovizuální záznam za účelem propagace a případným prodejem. Berete též na vědomí, že fotografie může být změněna, použita jako součást díla souborného nebo může být použita pouze její část.

Seznam promovaných absolventů:

9:00 hod.
(obor Mezinárodní obchod)

Jméno Přijímaní Obor
Pavla Novotná MO
Valeriia Agalakova MO
Klára Bartáková MO
Lea Bartáková MO
Viktoryia Baufalik MO
Denisa Benešová MO
Patrícia Borošová MO
Eliška Bukovičová MO
Natália Drozdová MO
Tomáš Dvorník MO
Karolína Dvořáčková MO
Markéta Faustová MO
Lenka Fraňková MO
Lucia Gerliciová MO
Anna Golyadkina MO
Jitka Grundová MO
Tomáš Havelka MO
Martin Honko MO
Simona Chlápková MO
Simona Chlumová MO
Iveta Ivanická MO
Karolína Jeschkeová MO
Martina Kerdová MO
Růžena Knapová MO
Miroslava Knišová MO
Josef Kramář MO
Jan Liebich MO
Petra Macečková MO
Zuzana Mangová MO
Adham Mašata MO
Klára Maxová MO
Lenka Moravcová MO
Alexandra Nezhybová MO
Bich Ngoc Nguyen MO
Renáta Outlá MO
Alena Pak MO
Zuzana Patáková MO
Lenka Perončíková MO
Anastasie Pustovalova MO
Eliška Remešová MO
Martin Slabý MO
Barbora Sloupová MO
Markéta Smolníková MO
Jakub Strach MO
Kateřina Sudová MO
Júlia Süllová MO
Tereza Šalounová MO
Ondřej Šamánek MO
Pavel Šíma MO

11:00 hod.
(obory Mezinárodní politika a diplomacie, International and Diplomatic Studies, Economics of Globalisation and European Integration, International Business)

Jméno Příjmení Obor
Matouš Pinkava MP
Karolína Bucifalová MP
Jiří Drozd MP
Dita Fibrichová MP
Katrin Fridrichová MP
Jiří Janouškovec MP
Kristýna Jerhotová MP
Daniela Jurečková MP
Barbora Kokešová MP
Aleksandra Kratochvílová MP
Romana Malešová MP
Anna Nedvědová MP
Thanh Huyen Nguyen MP
Lucie Pešková MP
Michaela Pešková MP
Yana Prymak MP
Linda Slováková MP
Michal Strnad MP
Štěpánka Svatošová MP
Patrik Toula MP
Jan Veselý MP
Aleš Vodenka MP
Tereza Voříšková MP
Mfon-Obong Monday David IDS
Veselá Zuzana IDS
Mediha Dilara Aktaş IB
Vanda Barátová IB
Zeynep Çizmeci IB
Victoria Filatova IB
Alexandra Ganzyuk IB
Jose Miguel Paz Chavez IB
Zdeněk Pokorný IB
Mária Režná IB
Patrícia Šulíková IB
Iuliia Trofimchuk IB
Weronika Walawender IB
Qian Qian Xu IB
Emrah Yüceer IB
Předání certifikátů EGEI

13:00 hod.
(obory Mezinárodní obchod, Cestovní ruch, Evropská integrace, Podnikání a právo a Politologie)

Jméno Příjmení Obor
Magdaléna Věříšová MO
Petra Zvarková MO
Bára Špačková MO
Nikola Šumerová MO
Daniela Trnovcová MO
Jan Volák MO
Petr Voruda MO
Tereza Vratislavská MO
Jan Záleský MO
Anna Zbirovská MO
Martin Zejda MO
Marie Zezulová MO
Agáta Balíková CR
Aneta Čápová CR
Klára Jedličková CR
Martina Jetýlková CR
Michaela Lenhartová CR
Eva Loucká CR
Barbora Marešková CR
Markéta Mentelová CR
Lucie Musilová CR
Kateřina Novotná CR
Lilija Olijnyk CR
Michaela Polková CR
Jonáš Procházka CR
Hana Sonnková CR
Kateřina Suchá CR
Markéta Štyrandová CR
Michaela Vaníková CR
Ivana Fabianová EI
Václav Jandík EI
Michaela Janošková EI
Karolína Klárová EI
Alena Machová EI
Tímea Ambrušová PP
Markéta Heflerová PP
Jana Hrabalová PP
Veronika Hušková PP
Maria Myshchenko PP
Saveliy Protivenskiy PP
Marie Svobodová PP
Lucie Šálková PP
Kristýna Šimíčková PP
Daniel Tomáš PP
Alina Vylchak PP
Regina Yusupova PP
Barbora Zemanová PP
Denisa Dvořáková PL
Marek Ohanka PL