Promoce absolventů bakalářského studia

6. března
2020

V pátek 6. března 2020 se ve Vencovského aule konají promoce absolventů bakalářského studia.

Promovaní absolventi se dostaví 40 minut před začátkem promoce do předsálí Vencovského auly (1. poschodí NB). Žádáme absolventy i hosty, aby se dostavili ve společenském úboru. Pro nerušený průběh akademického obřadu bychom rádi požádali, aby se promoce neúčastnily děti mladší tří let; za pochopení děkujeme.

Účastníky promoce si dále dovolujeme informovat o vydání Příkazu rektorky č. 01/2020 ke snížení rizika nákazy koronavirem. Tento příkaz se týká osob přijíždějících z oblastí výskytu koronaviru COVID-19. Pro osoby, které byly v Číně, Hong Kongu, Íránu, Japonsku, Singapuru, Jižní Koreji, nebo v oblastech Itálie: Lombardie (Milán), Benátsko / Veneto, Emilia Romagna (Bologna), Piemont (Turín), Trentino Alto Adige (Trento a Alpy) platí zákaz 14denního vstupu do prostor kampusu na Žižkově, tedy i na uvedenou promoci.

Účastí na promoci VŠE dáváte souhlas s pořízením fotografií a audiovizuálního záznamu Vaší osoby během promoce a po jejím skončení v rámci daného dne v areálu VŠE. Fotografie a audiovizuální záznam budou zveřejněny za účelem propagace a distribuce na školních webových stránkách.

Seznam promovaných absolventů:

13:00 hod.

(obory Mezinárodní obchod, Mezinárodní studia – diplomacie, Cestovní ruch a regionální rozvoj, Podnikání a právo, Manažer obchodu, International Business)

Jméno Příjmení Obor
Džuljetta Ambarcumjan MO