Promoce absolventů bakalářského studia

18. října
2019

V pátek 18. října 2019 se ve Vencovského aule konají promoce absolventů bakalářského studia.
Promovaní absolventi se dostaví 40 minut před začátkem promoce do předsálí Vencovského auly (1. poschodí NB). Žádáme absolventy i hosty, aby se dostavili ve společenském úboru. Pro nerušený průběh akademického obřadu bychom rádi požádali, aby se promoce neúčastnily děti mladší tří let; za pochopení děkujeme.

Seznam promovaných absolventů:

9:00 hod.
(obor Mezinárodní obchod)

Jméno Příjmení Obor
Martina Al Tajjarová MO
David Balík MO
Klára Bambasová MO
Eliška Bansethová MO
Anastasiia Bashirova MO
Elizaveta Belyaitseva MO
Veronika Beníšková MO
Anna Bondarenko MO
Jan Březina MO
Ngoc Hoa Bui MO
Patrik Bujdák MO
Roman Bulko MO
Adam Cimrmann MO
Jana Cjura MO
Eliška Čuhelová MO
Natalie Čulkova MO
Kristýna Davidová MO
Petr Dlouhý MO
Vojtěch Dluhoš MO
Jiří Doležal MO
Jana Doubková MO
Anastassiya Dubovik MO
Dominik Dufek MO
Markéta Eichlerová MO
Denisa Fořtová MO
Tomáš Frenzl MO
Dominika Gáborová MO
Elena Gorbatykh MO
Dominika Habeltová MO
Daniel Haňka MO
Pavlína Hofmanová MO
Jan Hochman MO
Kristýna Hozáková MO
Michal Janko MO
Pavlína Jankotová MO
Petr Jindřich MO
Jakub Kalmár MO
Daniel Kelnar MO
Thuy Quynh Khuc MO
Miroslav Klibáni MO
Jaroslav Klícha MO
Tereza Klimešová MO
Tereza Klohnová MO
Simona Kmochová MO
Jan Kodad MO
Dominik Kohut MO
Eliška Kojanová MO
Anna Koldová MO
Petra Komarovová MO
Lenka Kotková MO
Dominika Koušová MO
Denisa Kraftová MO
Miroslav Král MO
Anna Kreižová MO
Jiřina Krejčová MO

10:30 hod.
(obory Mezinárodní obchod a International Business)

Jméno Příjmení Obor
David Krenkel MO
Adéla Kropáčková MO
Lucie Křehlíková MO
Kristina Kubíková MO
Jindřich Kučera MO
Zuzana Kunášková MO
Tatiana Larišová MO
Jan Láža MO
Lam Uyen Le MO
Anna Ledecká MO
Vendula Lehečková MO
Matěj Malý MO
Petra Matulíková MO
Jitka Melníková MO
Hana Menclová MO
Ludmila Miklíková MO
Kateřina Miškářová MO
Tibor Mócik MO
Petr Motalík MO
Yulia Naumenko MO
Barbora Navrátilová MO
Mariya Nechayeva MO
Filip Nejedlý MO
Adam Němec MO
Klára Netočná MO
Hoang Chinh Nguyen MO
Phuong Anh Nguyen MO
Pavel Novák MO
Barbora Nováková MO
Nikola Novosadová MO
Karolína Novotná MO
Kristína Oravcová MO
Gleb Osipov MO
Barbara Pastuchová MO
Eliška Peníšková MO
Arina Perevoznikova MO
Monika Peštová MO
Tereza Pfajfrová MO
Ha My Pham MO
Vojtěch Pícha MO
Radka Pilátová MO
Veronika Pláničková MO
Marek Polanský MO
Lenka Poušová MO
Tereza Preslová MO
Lukáš Provázek MO
Jelisaveta Puač MO
Anna Racková MO
Denisa Rambousková MO
Lucie Reichertová MO
Patrick Richter MO
Martin Kroesbergen IBB
Zuzana Kupčová IBB
Jozef Onderka IBB
Yunru Zhao IBB

12:00 hod.
(obory Mezinárodní obchod a Mezinárodní studia – diplomacie)

Jméno Příjmení Obor
Jan Sedlařík MO
Veronika Skalková MO
Josef Sluťák MO
Petra Sokolová MO
Anastasija Sparynjaková MO
Karin Spustová MO
Marie Stuchlíková MO
Patrik Šepeľák MO
Alexandra Šišková MO
Miroslav Šmíra MO
Lucie Šrámková MO
Tereza Švandová MO
Mai Trang Taová MO
Jan Textor MO
Mária Timková MO
Anna Tolstikova MO
Karolína Tomanová MO
Petr Tomčiak MO
Adéla Tomková MO
Thanh Thuy Tran MO
Thanh Thanh Tranová MO
Anna Urbancová MO
Michaela Vašková MO
Tomáš Vondráček MO
Anna Zatloukalová MO
Polina Zaytseva MO
Polina Zharkina MO
Nikola Zunová MO
Ota Andörfer MS
Petra Bartošová MS
Alexandra Bendeová MS
Aleš Beran MS
Barbora Bogumská MS
Eva Bochová MS
Anna Cihlářová MS
Lucia Csajková MS
Markéta Částková MS
Edita Hagarová MS
Rebeka Hengalová MS
Ondřej Holický MS
Nadiia Holubka MS
Adéla Hrubcová MS
Tomáš Chromík MS
Eliška Janková MS
Klára Jankovská MS
Barbora Javůrková MS
Dominik Juránek MS
Karolína Alexandra Karelina MS
Žaneta Karpíšková MS
Dominika Kefurtová MS
Marek Kempný MS
Karolína Kopková MS
Anežka Koutná MS
Kristýna Kozelková MS
Martina Králová MS

13:30 hod.
(obor Mezinárodní studia – diplomacie a Podnikání a právo)

Jméno Příjmení Obor
Kamila Krausová MS
Jakub Krauz MS
Tímea Križová MS
Lucie Kubová MS
Marek Kuchař MS
Kamila Kutnarová MS
Jack Li MS
Marek Lúč MS
Margarita Lukašiková MS
Ľubomíra Malešová MS
Michaela Matějková MS
Jaroslav Mikš MS
Petra Milcová MS
Olgica Mitrevska MS
Nicol Morávková MS
Lucie Nalejvačová MS
Ondřej Neuschl MS
Valérie Palková MS
Adam Pall MS
Martin Pavlica MS
Kristýna Pavlíková MS
Jana Petržilková MS
Marek Pokorný MS
Lucie Pošmůrná MS
Matěj Procházka MS
Karolina Procházková MS
Barbora Přibilová MS
Petra Qualizzová MS
Vojtěch Řehák MS
Alexan Simonjan MS
Lucie Slezáková MS
Martina Stanková MS
Maxmilián Stráský MS
Kryštof Středa MS
Karolína Šaňková MS
Gabriela Šejdová MS
Karolína Škrabánková MS
Veronika Šmídová MS
Kateřina Švambergová MS
Tereza Třicátníková MS
Filip Uhelák MS
Alina Utkina MS
Kristýna Vaníčková MS
Marek Walica MS
Jitka Benešová PP
Adéla Brejlová PP
Lenka Doležalová PP
Nataliia Dyka PP
Klára Handschuhová PP
Nikola Harvalíková PP
Alice Chalupská PP
Natálie Jandačová PP
Nikola Junková PP
Michaela Kašparová PP
Anna Králová PP

15:00 hod.
(obory Podnikání a právo, Cestovní ruch a regionální rozvoj, Manažer obchodu)

Jméno Příjmení Obor
Kateřina Malá PP
Monika Marková PP
Kateřina Motejlová PP
Eliška Opravilová PP
Jan Pavel PP
Kseniya Sheshyna PP
Jiří Sobotka PP
Viktorie Stárová PP
Kateřina Svobodová PP
Vira Šestak PP
Anastasia Teploukhova PP
Daniel Vladyka PP
Martina Benešová CR
Monika Bielovičová CR
Pavla Bořková CR
Nikola Hönigová CR
Kateřina Hrubá CR
Tomáš Chotěnovský CR
Kristýna Kantková CR
Richard Knížek CR
Lenka Koláčná CR
Jana Krajčová CR
Monika Krištofčáková CR
Petra Kubatíková CR
Eva Levorová CR
Karolína Lunerová CR
Linda Machová CR
Hai Nam Nguyen CR
Tereza Nosková CR
Tomáš Peterka CR
Barbora Petrusová CR
Eliška Rytířová CR
Michaela Seňová CR
Karolína Sobotová CR
Aneta Stanislavová CR
Kateřina Svátková CR
Alois Vacík CR
Markéta Vaňková CR
Aneta Vraná CR
Jindřich Vrba CR
Terézia Zambojová CR
Lenka Baďurová MN
Petr Borůvka MN
Jana Fajtová MN
Michaela Chalupová MN
Radek Kaňok MN
Michaela Kotorová MN
Tereza Kujaníková MN
Kateřina Linhartová MN
Renata Moravcová MN
Inka Quaglio MN
Adéla Suchá MN
Irena Šůchová MN
Alexander Vassiliev MN
Gabriela Veigertová MN
Lucie Vondráková MN