Pro uchazeče – připojte se na FMV Chat!

Přemýšlíte, že se přihlásíte na naši fakultu, ale není vám jasný průběh přijímacího řízení? Chcete se dozvědět, jak se na přijímací zkoušky připravovali současní studenti? Či vás zajímají spíše informace technického charakteru – jak správně podat přihlášku na FMV nebo kolik času je na vypracování testů? Ve všech případech byste neměli zmeškat FMV Chat – projekt iniciovaný současnými studenty přímo pro uchazeče! Těšit se na vás budou již ve středu 21. března od 19.00.

O co se jedná

FMV Chat je jedinečným projektem, který uchazečům nastíní nejen plno možností a příležitostí (jež FMV bezpochyby nabízí), ale zejména nabídne všem zájemcům praktické informace o úkonech, které je v nejbližší době čekají. V první části bude uchazečům představen názorný postup správného podání přihlášky na FMV. Řeč bude dále například o struktuře přijímacích testů a bodovém rozvržení otázek. Uchazeči budou mít možnost nahlédnout na ilustrativní ukázku otázky, na níž budou pravidla demonstrovaná. Dále se dozvědí, v jakých případech je nutné absolvovat test z českého jazyka. Jelikož je FMV Chat též otevřený i zájemcům, kteří se nemohli osobně účastnit Dnu otevřených dveří, moderátoři se zde nachvíli zaměří i na obecná témata – jak vypadá rozvrh prváka, kreditový systém na VŠE, možnosti výjezdů do zahraničí, studium 3 a více jazyků atp.

V závěru bude prostor pro divácké dotazy a bližší diskusi.

Organizace FMV Chatu

Zájemci budou moci pokládat své dotazy do chatovacího okna, na něž přítomní moderátoři bezprostředně odpoví. Během celé akce poběží hlasová prezentace podpořená snímky v PowerPointu, posluchači tak budou moci hned reagovat i přímo na aktuálně probíraná témata.

Přihlašování do FMV Chatu a odhlašování z něho je možné po celou dobu trvání akce.

Technické provedení

Celá akce proběhne online přes aplikaci Skype Meetings, která je dostupná zdarma a nevyžaduje žádnou registraci uživatele do databáze Microsoftu. Již v 18.00 obdrží zájemci v příspěvku na FB stránce „FMV VŠE Přidej se k nám“ odkaz, díky němuž se budou moci do relace přihlásit.

Podrobný popis instalace aplikace pro operační systémy Windows a MacOS bude včas dostupný, opět na stránce „FMV VŠE Přidej se k nám“.

V případě jakýchkoliv dotazů nás neváhejte kontaktovat buď přímo na Facebooku či na e-mailu: studentifmv@vse.cz.

Na brzké shledání se těší studenti FMV! 😉