Přípravné kurzy z ekonomie na navazující magisterské studium

Nabízíme přípravné kurzy z ekonomie k přijímacím zkouškám do navazujícího magisterského studia na Fakultu mezinárodních vztahů VŠE v Praze. Přípravné kurzy jsou určeny především zájemcům o studium, kteří potřebují získat či obnovit základní znalosti z oboru ekonomie. Kurzy pokrývají látku odpovídající bakalářským kurzům „Mikroekonomie I“ a „Makroekonomie I“ vyučovaným na VŠE, z nichž vycházejí otázky v přijímacích testech na navazující magisterské studium.Rozsah kurzu: 48 vyučovacích hodinTermín kurzu: kurzy budou probíhat od dubna do června a konají se ve dvou různých termínech.

• pondělní – od 1. dubna do 17. června 2019, každý týden 2 x 90 minut od 18:00 do 21:15 (s 15 minutovou přestávkou)
  • sobotní – od 6. dubna do 15. června 2019, jednou za čtrnáct dní 4 x 90 minut od 8:00 do 11:15 a od 12:00 do 15:15 (v obou blocích je vždy 15 minutová přestávka).

Místo výuky: místnost NB 474, Vysoká škola ekonomická v Praze, nám. W. Churchilla 4, 130 67 Praha 3

Cena kurzu: 2700 Kč (včetně DPH)

Přihlašování probíhá pouze pomocí formuláře, jehož odkaz naleznete níže. Po přihlášení Vám bude zaslán potvrzovací e-mail s platebními pokyny. Termín podávání přihlášek je 31. března 2019. Kurzy budou otevřeny při minimálním počtu 8 účastníků. V případě potřeby kontaktujte koordinátorku přípravných kurzů z ekonomie Evu Bobkovou na e-mailu: eva.bobkova@vse.cz

VYPLNIT PŘIHLAŠOVACÍ FORMULÁŘ