Přihlaste se na semestrální výměnný pobyt v zahraničí pro příští ak. rok /17.-26. 2./

Oddělení zahraničních styků VŠE (OZS) zveřejnilo nabídku míst pro nadcházející přihlašování na semestrální výměnné pobyty v akademickém roce 2020/21 pro výjezdy v magisterském studiu a 3. ročníku bakalářského studia.
Studenti si budou moci vybírat z míst na partnerských školách v Evropě i v zámoří. Přihlášku lze podat nejen v angličtině, ale i v dalších jazycích. Zveřejněná nabídka může být ještě doplněna a aktualizována, a to až do otevření přihlášek v InSIS 17. 2. 2020.

Nabídka míst je zveřejněna na SharePointu. (Stejné logovací údaje jako do InSIS.)
Detaily k podávání přihlášek naleznete ZDE.

Harmonogram:
17.-26. 2. 2020, 15:00       elektronické přihlašování prostřednictvím InSIS
6. 3. 2020      jazykový test pro studenty bez doložitelné jazykové znalosti na úrovni B2
11. 3. 2020       zveřejnění výsledků (rozpis studentů na jednotlivé školy)
16.-20. 3. 2020       informační schůzky pro vybrané studenty

Přihlášky na semestrální výměnné pobyty pro výjezdy ve 2. ročníku bakalářského studia se budou podávat v červenci dle následujícího harmonogramu.

Pro přehled o dalších novinkách sledujte OZS na FB VSE Study Abroad a IG vse_studyabroad.