Přihlášky na semestrální výměnné pobyty v zahraničí v LS 2022 pro výjezdy ve 2. ročníku Bc. studia

OZS právě finalizuje nabídku míst na více než 70 partnerských univerzitách v 25 zemích světa pro nadcházející přihlašování na semestrální výměnné pobyty v LS 2022 pro výjezdy ve 2. ročníku bakalářského studia. Studenti si budou moci vybírat z míst na partnerských školách v Evropě i v zámoří. Přihlášku lze podat nejen na studium v angličtině, ale i v dalších jazycích. Zveřejněná nabídka může být doplňována a aktualizována, a to až do otevření přihlášek v InSIS 7. 7. 2021. Přihlášky lze podávat až do 14. 7. 2021 do 15:00.

Studenti podávající přihlášku na studium v angličtině, kteří nemají doloženou úroveň jazyka B2, budou automaticky zaregistrováni na termín testu 16. 7. 2021. Studenti podávající přihlášku v jiných jazycích musí úroveň daného jazyka doložit již v době podávání přihlášky.

Nabídka míst je zveřejněna na SharePointu. (Stejné logovací údaje jako do InSIS.)

Detaily k podávání přihlášek naleznete ZDE, záznam informační schůzky pro zájemce o studium v zahraničí ZDE.

Harmonogram:

7. – 14. 7. 2021, 15:00 elektronické přihlašování prostřednictvím InSIS
16. 7. 2021, 17:00 online jazykový test (AJ) pro studenty bez doložitelné jazykové znalosti na úrovni B2
23. 7. 2021 zveřejnění výsledků (rozpis studentů na jednotlivé školy)

*Sledujte OZS na FB VSE Study Abroad a IG vse_studyabroad pro přehled o všech novinkách.