Přihlášky do Alumni mentoringu pro akademický rok 2020/2021 jsou otevřeny do 2. října

Alumni mentoring je proces předávání zkušeností, znalostí a dovedností založený na profesionálním vztahu dvou osob. Mentor (absolvent FMV) odborně rozvíjí menteeho (student nebo mladý absolvent) a pomáhá mu poznat svůj potenciál a najít správný směr. Mentee má zájem o aktivní rozvoj a chce zjistit, jak nejlépe uplatnit své schopnosti.

Chcete jako mentee:

• navázat vztah s profesionálem?
  • poznat sami sebe, svůj potenciál a schopnosti?
  • získat motivaci k dalšímu rozvoji?
  • rozvíjet se a získávat nové zkušenosti?
  • získat představu o fungování různých oborů?
  • profesionálně se připravit na změnu přechodu do praxe?

Přihlaste se do Alumni mentoring programu!

Menteem se může stát jakýkoliv student 3. ročníku bakalářského studia FMV, student magisterského studia FMV nebo absolvent FMV do 3 let od promoce.

Přihlášky jsou otevřené do 2. 10. 2020. Součástí přihlášky je vyplnění párovacího dotazníku, motivační dopis a CV.

Jak Alumni mentoring hodnotí zúčastnění mentees?

A co říkají naši mentoři?

Přečtěte si o průběhu prvního ročníku zde.

Více informací o Alumni mentoring programu.