Přednáška pro prváky FMV: „Jak získat studiem na FMV co nejvíce?“

Právě jste nastoupili do prvního ročníku na FMV a přijdete si ztraceni mezi všemi novými informacemi? Zároveň ale chcete už od začátku studia využít skvělých možností, které fakulta nabízí? Nenechte si ujít přednášku pro prváky, kterou pro studenty prvního ročníku Fakulty mezinárodních vztahů přichystal studentský PR tým FMV ve spolupráci se zkušenými studenty FMV.

Přednáška  Jak získat studiem na FMV co nejvíce  proběhne 25. září 2018 od 19:45  na Jižním Městě, číslo učebny bude upřesněno v události na Facebooku. Cílem je přivítat prváky na naší fakultě a předat jim informace, které jim pomohou začít se studiem nejlépe jak lze již od prvního ročníku. Během přednášky bude prostor pro jakékoliv dotazy.

Prezentace bude probíhat formou představení 12 rad, které by dali studenti magisterských a doktorských programů sami sobě, kdyby byli opět v prvním ročníku. Nepodceňte začátek semestru a přijďte se dozvědět, jak vytěžit ze studia na FMV co nejvíce!

Těšíme se na vás!