Prázdninová fotosoutěž: FMV po Česku!

Léto už je v plném proudu, teploty šplhají nahoru a slunce vyzývá k bezstarostným dnům stráveným u vody a dobré knížky. Jaké máte na prázdniny plány vy? Vracíte se domů? Trávíte je na cestách? Nebo produktivně využíváte letní volno od školy k práci?

Letošní prázdninová fotosoutěž určitě potěší ty z vás, kdo plánují necestovat letos jen za hranice, ale poznávat také krásy naší vlastní země. Tématem je totiž právě Česká republika a její nejrůznější taje a zákoutí. Ať už jde o ty známější a často navštěvované, nebo neznámé a skryté. Stačí na sociální sítě přidat fotku a označit ji naším hashtagem, nebo ji zaslat přímo do zpráv.

Podmínky účasti v soutěži:

• Být studentem bakalářského, magisterského, či doktorského studia FMV VŠE v Praze
  • Pořídit fotografii, která koresponduje se zadaným tématem
  • Zveřejnit ji v období  od 1.7. do 16. 9.2019 dle níže uvedeného postupu
  • Být  followerem  fakultního Instagramu (@fmv_vse) nebo fanouškem Fakulty mezinárodních vztahů VŠE v Praze /FMV/ na Facebooku
  • Každý soutěžící může poslat nejvýše 3 příspěvky (v případě sdílení více fotografií se budou do soutěže počítat pouze první 3 v pořadí)

Jak fotografii zveřejnit:

• Využít k soutěžení Facebook a zaslat fotografii s popiskem do zpráv Fakulty mezinárodních vztahů VŠE v Praze /FMV/.

NEBO

• Nahrát ji na svůj vlastní instagramový profil, doplnit krátkým (vtipným, zajímavým, originálním – fantazii se meze nekladou) popiskem a přidat ke svým libovolným hashtagům ještě  #FMVpoCesku a #fmvvse.

V případě, že máte na Instagramu soukromý profil, pošlete svoji fotografii i s popiskem do zprávy na Facebooku.
Pokud označíte instagramový příspěvek, který bude obsahovat více fotek, do soutěže se započítá pouze první z nich.

Ceny pro výherce:

1. místo – Stolní hra Tipni si Česko
  2. místo – Stírací mapa České republiky
  3. místo – Balíček produktů z fakultního merche

Celé znění pravidel naleznete zde.