Přípravné kurzy

Fakulta mezinárodních vztahů VŠE v Praze pořádá přípravné kurzy k přijímacím zkouškám, a to obvykle v období leden/únor až duben před přijímacím řízením z:

Posluchači těchto přípravných kurzů nezískávají status studenta, ale po dobu kurzu mají přístup do informačního systému i MS Teams.

Přihlášení do přípravných kurzů probíhá v InSIS zde: Přihláška do kurzu (vse.cz)

Přihlášení na přípravné kurzy

1. Přihlášky přijímáme v InSIS od 15. listopadu

2. Po uzavření přihlášek (leden) obdržíte od katedry platební a organizační pokyny

3. Až bude vaše přihláška přijata, obdržíte přihlašovací údaje do studijního systému

4. Spolu s přístupem do systému obdržíte také licenci Office 365 (MS Teams)

5. V případě online kurzu obdržíte instrukce k on-line výuce v MS Teams

6. Výuka probíhá podle typu kurzu prezenčně nebo on-line s využitím moderních metod výuky

Organizační pokyny:

Při volbě kurzu je třeba zvolit jak kurz, tak studijní program, tj. Přípravné kurzy k přijímacím zkouškám.

Dále vyplňte žlutě označená pole a kontaktní adresu.

Přípravné kurzy