PR tým FMV hledá nové členy!

Se zimním semestrem 2018/19 hledá studentský PR tým opět nové posily. Zajímáš se o dění na fakultě? Jsi kreativní a týmový hráč? Chceš si vyzkoušet organizaci projektů pro studenty a zaměstnance fakulty nebo pro uchazeče? Poté hledáme právě Tebe!

Co má vlastně PR tým na starosti?

Hlavním posláním studentského PR týmu fakulty je zlepšovat prostředí na fakultě a propojit studenty nejen mezi sebou, ale také se zaměstnanci a vedením fakulty. Slyšel/a jsi o Mentoring programu, FMV Kvízu nebo o Běhu s FMV? Všechny tyto aktivity pro studenty a mnoho dalších máme „pod palcem“ právě my! Jako uchazeč o studium ses možná zúčastnil/a Dne otevřených dveří FMV, Stínování výuky nebo FMV Chatu. Pomáháme také prvákům s hladším nástupem do vysokoškolského života – např. prostřednictvím prezentace na zápise, poimatrikulačního posezení nebo přednášky pro prváky. A v neposlední řadě se staráme o fakultní komunikační kanály. Jistě sleduješ fakultní Facebook, stránku pro uchazeče a Instagram FMV.

Jak vypadá náš ideální kandidát?

• Rád by s námi spolupracoval dlouhodoběji a je studentem bakalářského nebo magisterského stupně studia
  • Má dobré komunikační schopnosti – téměř na denní bázi je schopen komunikovat nejen v týmu a s ostatními studenty, ale také s uchazeči o studium a s vedením fakulty
  • Zajímá se o marketing/PR a chce se v této oblasti dále rozvíjet
  • Nebojí se prezentací před ostatními a rád bude na svých prezentačních schopnostech dále pracovat
  • Je jazykově obratný, a to nejen v češtině, ale také v angličtině
  • Je týmový hráč, ale zvládne pracovat i samostatně
  • Umí přijmout kritiku a nebojí se říct svůj názor
  • Je přátelský a má chuť se stále učit něco nového

Co nabízíme?

Staneš se součástí studentského týmu, ve kterém panuje přátelská atmosféra. Budeš mít možnost si zkusit zorganizovat akci od začátku do konce. Pomůžeš nám vytvořit nové projekty a zdokonalit stávající. Budeš mít možnost dostat se k celé řadě zajímavých aktivit a šanci poznat se s řadou zajímavých lidí. Získáš také řadu cenných zkušeností a soft-skills, které se Ti určitě v budoucnosti neztratí!

Na co se tedy můžeš těšit?

• Možnost přijít s vlastními nápady
  • Zkušenost s prací v týmu, ale i samostatná organizace projektu
  • Příležitost zapojit se do dění na fakultě a možnost jej ovlivnit
  • Časově vysoce flexibilní práce – převážně na bázi „home-office“
  • … a v neposlední řadě skvělý kolektiv mladých lidí!

Or are you  interested in work in English? Then look at the English page of the Faculty.

Jak se přihlásit?

Pokud jsme Tě zaujali, právě nyní je ta správná chvíle se přihlásit! Do 14. října 2018 nám můžeš zaslat své CV a motivační dopis na adresu studentiFMV@vse.cz

V něm bychom se rádi dozvěděli, proč by ses chtěl/a stát součástí našeho týmu, co od práce očekáváš a co do fakultního PR můžeš přinést a co z našich aktivit by Tě bavilo dělat. Také bys měl/a připojit alespoň jeden nápad na aktivitu, která by zlepšila prezentaci FMV nebo atmosféru na fakultě.

Těšíme se na Tvůj email!

Studentský PR tým FMV