Odběr novinek z webu FMV do e-mailu

Chcete být neustále v obraze a nechcete si nechat uniknout aktuální informace o všech akcích, stážích nebo studijních příležitostech? Přihlaste se k odběru novinek z webu FMV a vyberte si rubriky, které Vás zajímají.

• Aktuality – veškeré aktuální informace, plánované události a novinky z FMV, včetně letních škol, studijních pobytů nebo mimořádných nabídek (rubrika Aktuality nahoře na domovské stránce FMV)
  • Zpravodaj homepage – informace a proběhlých akcích nebo úspěchy studentů a pedagogů (Zpravodaj na domovské stránce FMV)
  • Stáže – veškeré aktuálně nabízené studentské praxe a stáže (z rubriky Stáže na webu v části Studenti – Aktuální nabídka praxí)
  • Absolventi – novinky, plánované akce a další informace pro absolventy FMV (z rubriky Absolventi v sekci Absolventi na webu FMV)

Nenechte si ujít žádnou příležitost!

Přihlašte se k odběru novinek

Nechte se informovat o aktuálním dění