Nová soutěž: Hádej kdo!

Také máte rádi prohlížení starých fotografií? Smích a povídání historek, které se dříve staly a vzpomínání na to, jaké to dříve bylo (samozřejmě lepší). ? To vše patří ke starým fotografiím.  Pokud jste milovníky starých fotek z dětství, zapojte se do nové soutěže! 

Jak bude soutěž probíhat?

Každý týden po dobu třinácti týdnů v letním semestru se na Facebooku FMV objeví jedna fotografie z dětství někoho z kantorů FMV s malou nápovědou a dotazníkovým formulářem. Pokud budete tušit, který z kantorů to na fotce je, napíšete svoji odpověď do formuláře, který potom studentský PR tým vyhodnotí.

A kdo na té fotce vlastně byl?
To se dozvíte každý čtvrtek na Instagramu FMV ve stories, kde vám odhalíme, který z kantorů je ten malý kluk či děvče na fotce.

O co můžete soutěžit?

  • 1. místo: Malé textilní fotoalbum 
  • 2. místo: Dárkový poukaz do “Vyvolej to” v hodnotě 270 Kč
  • 3. místo: Dřevěný ministojánek na fotku + 1 ks fakultního merche
     

Jak se do soutěže zapojit?

Stačí vyplnit formulář, který bude přiložen u příspěvku s fotkou na Facebooku FMV. Hlavně nepsat do komentářů své tipy, abyste nenahráli ostatním! ? 

Kdy se dozvím, zda jsem vítěz?

Na konci letního semestru Studentský PR tým projde všechny správné odpovědi a ten z vás, který bude mít nejvíce správných odpovědí vyhrává! PR tým FMV sestaví první, druhé a třetí místo a bude vás kontaktovat prostřednictvím e-mailu, který uvedete ve formuláři. 

Kdo se může soutěže zúčastnit?

Studenti bakalářského, magisterského či doktorského studia.

Koho jste v soutěži již mohli vidět?