Nová eko výzva s hrnečky #fmvvse!

S novým semestrem je tu také nová Eko výzva na FMV! Jste milovníky kávy? Chcete přispět životnímu prostředí menší spotřebou plastů z jednorázových kelímků? Zapojte se také!

Fakulta mezinárodních vztahů podporuje projekt Klubu mladých politologů VŠE bez odpadu, a proto si pro vás připravila ve spolupráci s Kantýnou a café-barem Deštník tuto výzvu! Přijďte si pro svůj #fmvvse hrnek za výrobní cenu!

Hrníčky FMV si můžete zakoupit přímo v Kantýně na VŠE, kterou najdete v přízemí Nové budovy v chodbě mezi Infocentrem a šatnou, a pokud si budete nosit vlastní hrnky, tzn. i FMV hrnek, budete mít kávu o 3 Kč levnější.

Sdílejte fotografie s FMV hrnkem pod hashtagem #ekoFMV a #VSEbezodpadu a vyhrajte zajímavé ceny!

Podmínky účasti v Eko výzvě:

• Být studentem bakalářského, magisterského či doktorského studia FMV VŠE v Praze
  • Pořídit fotografii, na které bude FMV hrnek.
  • Zveřejnit ji v období od 18.2. 2019 do 21.6. 2019 dle níže uvedeného způsobu
  • Být followerem fakultního Instagramu (@fmv_vse) nebo fanouškem Fakulty mezinárodních vztahů VŠE v Praze /FMV/ na Facebooku.
  • Každý soutěžící může poslat nejvýše 3 příspěvky (v případě sdílení více fotografií se budou do soutěže počítat pouze první 3 v pořadí).

Jak fotografii zveřejnit:

• Využít k soutěžení Facebook a zaslat fotografii s popiskem do zpráv Fakulty mezinárodních vztahů VŠE v Praze /FMV/.

Nebo

• Nahrát ji na svůj vlastní Instagram profil, doplnit krátkým (vtipným, zajímavým, originálním – fantazii se meze nekladou) popiskem a přidat ke svým libovolným hashtagům ještě #ekoFMV, #fmvvse a #VSEbezodpadu

V případě, že je profil na Instagramu soukromý, pošlete svou fotografii i s popiskem do zprávy na Facebooku.

Tři vítězné příspěvky vybere vedení FMV a studentský PR tým FMV.

Ceny:

1. místo: Voucher do café-baru Deštník na VŠE v hodnotě 2000,- Kč + 1x permanentka na sezonu 2019 do areálu Hostivařské přehrady.

2. místo: Voucher do café-baru Deštník na VŠE v hodnotě 1000,-Kč+ 5 jednorázových vstupů do areálu Hostivařské přehrady.

3. místo: 10 káv zdarma + 2x vstup do areálu Hostivařské přehrady.

Celé znění pravidel najdete zde.