Nabídka účasti v projektu pro společnost ŠKODA AUTO DigiLab – kurz 22F414

Fakulta mezinárodních vztahů nabízí ve spolupráci se společností ŠKODA AUTO DigiLab studentům možnost podílet se v rámci kurzu 22F414 na reálném projektu. Konkrétně se jedná o spolupráci ve studentském týmu při budování společnosti Uniqway, respektive při uvedení carsharingové služby na český trh.

Jedním z členů týmu studentů je již třetím rokem Zdeněk Dopita, který o projektu říká: “Je skvělé se v rámci studia podílet na reálném, opravdu významném projektu a hned od samého počátku. Navíc mám pocit, že pracujeme na něčem opravdu užitečném, o projektu se mluví stále častěji a velmi pozitivně.
Mohl jsem si vyzkoušet spoustu činností, ke kterým bych se v běžné práci ani nedostal. Obohatilo mě to v mnoha směrech a otevřelo cestu do pracovního života. A mnoho zajímavých zkušeností je ještě před námi. Je to skvělá příležitost nejen pro studenty se zájmem o téma sdílené ekonomiky a chytré mobility.”

Kurz je zařazen do skupiny předmětů hV pro navazující magisterské obory Mezinárodní obchod, Evropská integrace, Cestovní ruch a Podnikání a právo.

Pokud Vás tato nabídka zaujala, kontaktujte, prosím, garanta kurzu, Ing. Radka Čajku, Ph.D a připojte strukturovaný životopis a krátký motivační dopis v českém nebo anglickém jazyce . Zápis bude proveden na začátku semestru ručně.

Pro více informací můžete kontaktovat současného člena týmu Zdeňka Dopitu (xdopz00@vse.cz)