Na FMV bude přednášet analytička Světové banky /25.11./

25. listopadu

Fakulta mezinárodních vztahů Vás zve na přednášku:

„Measuring business regulations: The role of the World Bank’s Doing Business project in fostering private sector development,“

která proběhne 25. 11. 2019 od 11:00 v Likešově aule.

Hostem bude Iryna Lagodna, Private Sector Development Analyst, The World Bank, Washington, D.C.

Iryna Lagodna je ekonomka se specializací na mezinárodní obchod a rozvojové politiky. V současné době pracuje jako analytička soukromého sektoru ve Světové bance ve Washingtonu, kde analyzuje obchodní předpisy ovlivňující zahraniční obchod. Její profesní zájmy jsou rozvoj malých a středních podniků, usnadnění obchodu, rozvojová spolupráce a udržitelný hospodářský růst.

Před působením ve Světové bance byla na stáži v Evropské hospodářské komisi OSN pro Evropu v Ženevě a v European Business Angels Network, bruselském obchodním sdružení pro investory v počáteční fázi.

Iryna je držitelem má vystudované magisterské studium na College of Europe v Belgii a National University of Kyiv-Mohyla Academy na Ukrajině. Hovoří anglicky, ukrajinsky, rusky a francouzsky.