Loono #prsakoule na FMV

30. října
2019

Ve středu 30. října proběhne na VŠE ve spolupráci s Fakultou mezinárodních vztahů a s organizací Loono workshop #prsakoule. Workshop, který je zaměřený na prevenci onkologických onemocnění, je určený pro studenty FMV i pro vyučující na naší fakultě. 

Organizace Loono je tým mladých lékařů, studentů medicíny a jiných zdravotnických oborů a dalších nadšenců, kteří společně ukazují, jak je prevence důležitá. V rámci kampaně Sahám si na ně každý měsíc – #prsakoule učí, jak si správně a pravidelně vyšetřovat prsa a varlata a odhalit tak závažné onemocnění v časném stadiu. 

Workshop se bude konat přímo na Vysoké škole ekonomické v Praze v místnosti RB 213 od 19:45. Vstupné je dobrovolné, na místě bude možnost přispět organizaci a přednášejícím za jejich činnost, čas a ochotu. Kapacita bude omezená, proto se neváhejte přihlásit podtímto odkazem. 

Nejednomu člověku již zachránilo samovyšetřování prsou a varlat život. Přijďte se i vy naučit, jak ho správně provádět a odhalit tak případné onkologické onemocnění včas! 

Těšíme se na Vás!