Exkluzivní Alumni start-up evening v inkubátoru UP21

22. května
2019

Plánujete rozjet svůj vlastní business? Nebo Vás láká prostředí start-upů? Zveme Vás na exkluzivní akci „Alumni Start-up evening“ přímo do startupového inkubátoru UP21 ve Foru Karlín, která proběhne ve středu 22. května od 18:00. Inspirujte se čtyřmi start-upy, které se  představí, a sdílejte zkušenosti o Vašich plánech nebo konkrétním podnikání. Akci pro Vás pořáda FMV Alumni Club ve spolupráci s inkubátorem UP21.

Pozvané start-upy:

Advertoo – reklamní tržiště, které má za cíl sdružovat všechny reklamní plochy, jež jsou k mání
Happiness at Work – pomáhá firmám budovat pracovní prostředí, kde budou lidé prosperovat a podnikání bude růst
SENS – vyrábí proteinové a energetické tyčinky s cvrččí moukou
Spaceflow – digitalizuje využití budov na jejich efektivnější využití a nabízí mobilní aplikaci se 4 základními funkcemi

UP21 je seed investor a startupový inkubátor založený v roce 2016. Za jeho vznikem stojí matematik a vizionář Karel Janeček.
A o čem bude řeč? Třeba o tom, jak začínaly již fungující start-upy, čím vším si museli zakladatelé při začátcích podnikání projít a prostor bude také pro sdílení zkušeností.

Program:
18:00-19:00: Představení start-upů (UP21)
19:00-20:00: Round tables a diskuse (UP21)
20:00: Neformální networking (terasa UP21)

Na akci je nutné se registrovat zde.
Akce je vhodná nejen pro všechny začínající podnikatele z FMV, ale i absolventy nebo studenty, které prostředí start-upů láká nebo by o procesu vstupu na trh chtěli vědět více.
Těšíme se na Vás!

S tímto projektem nám pomáhá: