Double degree pro studenty Mezinárodního obchodu – IAE Lyon 3 a University of Vaasa

I pro nový akademický rok nabízí Fakulta mezinárodních vztahů pro studenty magisterského programu Mezinárodní obchod možnost studia double degree mezi programy Mezinárodní obchod  a International Management IAE Lyon 3 nebo International Business University of Vaasa. Kombinací ročního studia v Praze a ročního výměnného pobytu ve Francii či Finsku získají absolventi magisterské diplomy obou univerzit.

Budou otevřena dvě místa pro zájemce o studium v Lyonu, a to pro ty s výbornou znalostí francouzštiny a angličtiny. Studium ve Francii proběhne v anglickém jazyce. Stejně tak budou otevřena dvě místa i pro program s University of Vaasa. Studium proběhne v anglickém jazyce a doporučená úroveň znalosti je C1.

Oba programy jsou založeny na myšlence, že student absolvuje během prvního roku studia na FMV všechny povinné kurzy a studium na partnerské škole mu bude posléze uznáno jako kurzy volitelné a vedlejší specializace.

Zájemci se mohou hlásit u proděkana pro zahraniční vztahy, ideálně do konce srpna. Studenti budou vybráni po skončení zimního semestru.