Den otevřených dveří všech fakult VŠE /17.12./

Chcete rozvíjet své znalosti v oblasti mezinárodního prostředí? Umět minimálně 2 cizí jazyky na úrovni C1? A máte otázky ohledně přijímacího řízení, průběhu studia či studentského života na FMV? Pak nesmíte chybět na celouniverzitním Dnu otevřených dveří VŠE!

Zástupci FMV z řad pedagogů, vedení i současných studentů vám budou k dispozici po celý den v Atriu Rajské budovy, kde budete moci pokládat své individuální dotazy. Současně budou každou celou hodinu začínat přednášky v příslušných učebnách pro bakalářské i magisterské uchazeče. V průběhu dne se budou uchazeči moci vyfotit ve fotokoutku FMV! Součástí dne otevřených dveří bude také možnost vyzkoušet si přijímací zkoušky nanečisto a poznat podrobněji žižkovský areál pod vedením průvodců z řad studentů.

 

 1. KDY? Všechny fakulty si můžete prohlédnout 17. prosince od 9.00 do 14.00. DOD FMV se bude konat 18. ledna 2020.

   

 2. KDE? Hlavní program bude probíhat v Atriu Rajské budovy (plánek areálu zde). Přednášky FMV se budou konat v přilehlých učebnách.

 3. S KÝM SE SETKÁTE? Během celého dne budou k dispozici na stánku FMV v Atriu Rajské budovy  i na přednáškách v učebnách nejen současní studenti, ale také zástupci vedení FMV.

 4. CO VÁM PŘEDSTAVÍME? V rámci fakultních přednášek v učebnách Rajské budovy vám představíme jednotlivé programy na FMV, seznámíme vás s prestižní akreditací EPAS, dozvíte se o možnostech studia na FMV v anglickém jazyce, ukážeme vám rozvrh prváka a mnoho dalšího. Navíc vám představíme také naše absolventy.

 5. INTERNACIONALIZACE! Díky výborné znalosti alespoň 2 cizích světových jazyků budete mít širší nabídku výběru partnerských zahraničních univerzit a zahraničních stáží. Po celou dobu konání DOD VŠE vám budou k dispozici také studenti, kteří už mají nejméně jednu mezinárodní zkušenost za sebou. Více informací o možnostech výjezdů se dozvíte na fakultní přednášce.

 6. ZAMĚŘENÍ NA STUDENTY! Na FMV najdete, co vás baví. Během studia na naší fakultě se můžete stát součástí spolků nebo se účastnit jejich široké škály aktivit. Více informací o spolcích se dozvíte zde a také na oborové přednášce či stánku FMV v Atriu RB. Nebudou zde také chybět ani zástupci studentského PR týmu, kteří organizují například Studentský mentoring nebo Stínování výuky.

 7. NA CO SE TĚŠIT? Po celou dobu konání DOD VŠE se budou moci zájemci vyfotit ve fakultním fotokoutku se současnými studenty i ostatními zástupci FMV. Budou se konat prohlídky po škole a zájemci si vyzkouší přijímačky nanečisto.

 8. CO SLEDOVAT? Dejte like našemu Facebooku FMV VŠE Přidej se k nám!  a nezapomeňte sledovat ani náš Instagram, kde se seznámíte také se současnými studenty, kteří jsou aktuálně v zahraničí. Sledovat můžete i oficiální Facebook FMV. Své dotazy lze směřovat na všechny naše komunikační kanály nebo na email: studentifmv@vse.cz.

 9. UŽ NYNÍ LZE PODAT PŘIHLÁŠKU! Líbí se vám FMV? Pak je správný čas podat přihlášku. Lze tak učinit na tomto odkazu.

Zájemci se již nyní mohou hlásit na Stínování výuky, který je organizován studentským PR týmem. Více informací lze zjistit na tomto odkazu. Den otevřených dveří Fakulty mezinárodních vztahů, na němž budou k dispozici také garanti jednotlivých programů, se bude konat v sobotu 18. ledna 2020.

Podívejte se, jak probíhal DOD VŠE očima FMV v minulém roce:

Den otevřených dveří všech fakult VŠE /17.12./