Běh s FMV i v letním semestru!

Nový semestr je tu a s ním se vrací i možnost zaběhat si s FMV! Už víte, jak budete trávit středeční podvečery? Hledáte parťáka na běhání, ale všichni jsou po zimě ještě zatuhlí? Rádi byste poznali pedagogy i jinak než za katedrou a prodiskutovali s nimi třeba aktuální ekonomickou situaci? Pokud ano, zpozorněte!
Série již tradičních běžeckých podvečerů s názvem „Běhej s FMV“ opět startuje! Oproti předešlým ročníkům se bude konat vždy ve středu, nic dalšího se ale nemění. Přidat se můžou jak běžci začátečníci, tak i zdatní maratonci. Pro všechny je určena pětikilometrová trať, ale komu by to nestačilo, může ji zdolat i vícekrát.
První zahajovací běh se uskuteční již ve středu 22. 2. v 17:00 v parku na Vítkově (sraz pod sochou Jana Žižky) a od té doby pak každý týden.
Kdo z pedagogů se zúčastní? Hlavními běžci budou pan děkan FMV Josef Taušer spolu s ředitelem Centra evropských studií Jarolímem Antalem.
Už se nemůžete dočkat startu? Stačí se online zaregistrovat prostřednictvím tohoto formuláře a ve středu přijít. Nejvytrvalejší běžci (= pravidelní účastníci) dokonce obdrží univerzitní tričko nebo mikinu.
Aktuální informace v případě, že bude běh například pro nepřízeň počasí zrušen, najdete ve facebookové skupině.
Těšíme se na Vás!