Asijské večery v letním semestru 2016-17

Centrum asijských studií při Fakultě mezinárodních vztahů (VŠE v Praze) pořádá v letním semestru 2016/17 další Asijské večery.

Ve čtvrtek 30. března 2017 vás zveme na Thajský večer, na kterém opět vystoupí redaktor E15 a cestovatel, pan Tomáš Stingl. O síle thajského úsměvu bude mluvit paní Pattarawan Youen, lektorka thajštiny z Filozofické fakulty Univerzity Karlovy. Pan Vojtěch Semecký se na tuto zajímavou zemi podívá pohledem podnikatele a digitálního nomáda.

Thajský večer se koná 30. 3. 2017, v místnosti RB 212, od 18:00 (na VŠE v Praze). Vstup zdarma, registrace není nutná.

Záměrem Asijských večerů bylo seznámení studentů i širší veřejnosti s některými  kulturními, ekonomickými a politickými aspekty rozvoje vybraných zemí dynamického asijského regionu, a to ne formou standardních přednášek, ale spíše povídání nad fotkami, se zajímavými osobnostmi. K již proběhlým Asijským večerům viz ZDE.