27.2.-10.3.2017: Výstava fotografií ze soutěže CAS „Asie tradiční a moderní“

Ve dnech 27. února až 10. března proběhne výstava fotografií ze studentské soutěže CAS „Asie tradiční/moderní“!
Nejlepší fotografie budou vystaveny v prostorách atria Rajské budovy Vysoké školy ekonomické v Praze (na Žižkově).
Aktuální informace najdete i na našem FB profilu. Nejlepších 50 fotografií najdete v tomto albu na FB profilu CAS.
Hlavním partnerem akce je Velvyslanectví Čínské lidové republiky v České republice. Mediálními partnery akce jsou časopisy Týden a Lidé a Země. Ceny do soutěže věnovalo i nakladatelství Verzone a pan Jan Hebnar (mj. autor knihy Obchod s Čínou bez rizika a se ziskem).
Výstava navazuje na loňskou výstavu „Čína ne/známá“, kterou pořádala Čínská studia při Fakultě mezinárodních vztahů. Nejlepší fotografie studentů i fotografie z vernisáže  výstavy „Čína ne/známá“ najdete na FB profilu Čínských studií.