Zvýhodněný vstup pro studenty a zaměstnance VŠE na Franchise Day Prague 2017

Vážení přátelé, studenti a učitelé VŠE,

inspirativní konference & expo Franchise Day Prague 2017 se letos koná s podtitulem „Svět (retailu a franchisingu), jak ho známe, skončil. Vítejte v nových časech!“.

Konference je určena především těm, kteří mají podnikatelské zájmy v moderních obchodních konceptech a sítích, ve franchisingu a ve sdíleném podnikání.

Studentům denního studia a učitelům nabízíme omezený počet vstupenek na celodenní konferenci za mimořádnou cenu 150 Kč.

Více se dozvíte na stránkách www.franchiseday.cz včetně průběžně aktualizovaného odborného programu:http://www.franchiseday.cz/cz/program/zakladni-informace.

Představíme vám nové i zavedené domácí a mezinárodní značky, které hledají své partnery, provozovatele, investory, pronajímatele, manažery, zaměstnance, dodavatele a zákazníky.

Představí se vám čtyři desítky mezinárodních i domácích obchodních značek, uvidíte zajímavou přehlídku inovací, které značky zavedly a zavádějí, aby byly stále „in“: KFC (USA), Costa Coffe (UK), PAUL (F), Little Ceasars (USA), Barker Shoes (UK),Hamleys (UK), T.M.Lewin (UK), Burrito Loco, Dallmayr (SRN), Harley-Davidson (USA), HOOTERS (USA), Mr.KEBAB (SR), Bageterie Boulevard, Bernard Pub, Bernard Bar, Captain Candy, Colonial Coloseum, Country Life, Donuter, Fruitisimo, Náš grunt, NEXT Reality, Pizza Coloseum, Robeeto.com, UGO Freshbar, UGO Salaterie, Vegg Go, Zasilkovna.cz a další. Očekáváme, že počet značek ještě poroste.

KDY? čtvrtek 11. května 2017 od 9 do 16 hodin

KDE? konferenční sál OKsystem, Na Pankráci 125, Praha 4

JAK SE REGISTROVAT?

Snadno a rychle kliknutím zde nebo na našich stránkách v sekci „Chci se zúčastnit jako … Návštěvník

Uveďte prosím do formuláře své údaje, školu a katedru a jako důvod slevy kód SKOLA2017. My vaší registraci potvrdíte a vy zaplatíte 150 Kč v den konference na místě v hotovosti.

Pořadatelem konference & expo Franchise Day Prague 2017 je Český institut pro franchising (ČIFRA) - národní centrum pro vzdělávací, popularizační, poradenskou, publikační a vědeckou činnost ve franchisingu a v oborech s ním souvisejících.

Na přípravě zaměření a programu spolupracujeme s Franchise Clubem – „klubem pro dialog a spolupráci ve franchingu“ a s jeho členy a také s obchodními odděleními Velvyslanectví Velké Británie v Praze a Velvyslanectví USA v Praze.