Zasoutěžte si na halloweenském FMV Kvízu!

1.11.2017 18:00

Chcete si poměřit své schopnosti a dovednosti s ostatními spolužáky a vyučujícími? Zažít trochu uvolněnější atmosféru po přednáškách ve škole? Trochu si odpočinout od průběžných testů? Tak právě pro Vás se koná již čtvrtý FMV Kvíz, tentokrát s tématikou strašidelného Halloweenu.

Co vlastně FMV Kvíz je?

Jedná se o neformální setkání studentů a vyučujících, kteří společně ve smíšených týmech soupeří o co nejlepší výsledky ve vědomostním kvízu. Můžete se tak seznámit s ostatními spolužáky napříč ročníky a obory, ale také si neformálně popovídat s vyučujícími. Výherce čekají krásné ceny a všichni se mohou těšit i na raut, u kterého se vám budou navazovat kontakty jistě lépe.

Kdo nám přislíbil tentokrát účast?

Určitě se můžete těšit na pana proděkana pro zahraniční styky a PR, doktora Radka Čajku, který bude celou akci uvádět. Dále se jistě uvidíte s panem proděkanem pro pedagogickou činnost doc. Hnátem, doc. Jiránkovou, doktorem Hinčicou a dalšími.

Kdy a kde halloweenský FMV Kvíz proběhne?

Budeme se na Vás těšit 1. listopadu v 18,00 v kavárně Deštník, která se nachází v areálu VŠE Žižkov, u vchodu do Nové budovy. Kvízu se zúčastní až 45 studentů Fakulty mezinárodních vztahů. Účastníci - jak studenti, tak vyučující - budou rozděleni do co nejpestřejších týmů.

Přihlašovací formulář najdete zde: bit.ly/prihlaseniFMVKviz. Registrace je možná do 28. 10. 2017.

Počet míst je omezený, tak se nezapomeňte přihlásit ještě dnes!