Zapojte se do sběru dat pro Global Competitiveness Report WEF!

uuStudentský klub obchodu a konkurenceschopnosti hledá pro nadcházející vydání ročenky Global Competitiveness Report mezi studenty do svého týmu posilu pro asistování při vyplňování dotazníků. SKOK se zabývá otázkami zahraničního obchodu, evropské integrace a konkurenceschopnosti. Jedním z ústředních projektů je právě podpora sběru dat pro ročenku Global Competitiveness Report Světového ekonomického fóra.

Jsi komunikativní a poznáváš rád/a nové lidi?

Zajímáš se o aktuální dění a chceš pomoci zvýšit vypovídací schopnost jedné z nejucelenějších světových ročenek, kterou zohledňují i významní investoři?

Rád/a by ses setkal/a s manažery předních českých firem a doplnil/a si svůj životopis o zajímavou zkušenost?

Pak hledá SKOK právě Tebe!

SKOK je mladý klub, který vznikl v březnu roku 2014 za podpory vedení Fakulty mezinárodních vztahů. Zabývá se otázkami zahraničního obchodu, evropské integrace a konkurenceschopnosti České republiky. Jedním z ústředních projektů je právě podpora sběru dat pro ročenku Global Competitiveness Report Světového ekonomického fóra.

uu

Ročenka GCR je založená na vyhodnocení dotazníků, který vyplňují TOP manažeři českých firem všech velikostí. Aby byla GCR co nejreprezentativnější, je třeba zajistit vyplnění co největšího počtu dotazníků.

hhJedná se o dotazník shromažďující informace týkající se široké škály zásadních aspektů konkurenceschopnosti. Dotazník je komplexní a zahrnuje několik desítek otázek. Manažeři nad ním tak mohou strávit spoustu času, což snižuje jejich ochotu se výzkumu účastnit. Úloha proškolených asistentů vysílaných do firem klubem SKOK spočívá tedy v tom, že jsou schopni manažerům rychle podat adekvátní informaci při případných nejasnostech, které by se mohly vyskytnout při vyplňování dotazníků.  Jejich role tkví také v tom, že objasňují zástupcům firem význam a dosah GCR.

Kdy se budou dotazníky vyplňovat? Vyplňování dotazníků bude probíhat od poloviny února do konce dubna 2015. V tomto období manažeři oslovených firem navrhnou termín, ve kterém by chtěli dotazník vyplnit, a my jim na tento termín zajistíme asistenta, který jim s vyplněním pomůže.

Pokud vás nabídka zaujala a rádi byste se nad vyplňováním dotazníku setkali například s panem Zbyňkem Frolíkem ze společnosti  LINET nebo byste rádi zavítali do Komerční banky či  Ernst&Young, přihlaste se!

Pošlete nám CV a krátký motivační dopis na emailovou adresu skok@vse.cz do 14. 12. 2014. V motivačním dopise napište, proč byste se chtěli stát asistentem vyplňování dotazníků pro GCR.

Vybraní studenti obdrží pozvánku na krátkou organizační schůzku, která proběhne v posledním, tedy 13. týdnu výuky.

Pro víc informací sledujte webové stránky a fan page klubu SKOK na facebooku.