Začíná semestrální fotosoutěž: Život na FMV

Jak probíhá semestr studenta FMV? Kromě přednášek a cvičení jistě zbývá čas i na spoustu další aktivit. Co mezi ně patří? Věnujete se sportu? Setkáváte se s přáteli? Procházíte se a obdivujete město? Nebo rádi zajdete do své oblíbené kavárny a čtete skripta nad hrnkem kávy? Podělte se s námi o maličkosti, kterými si děláte radost. A soutěžte o zajímavé ceny!

Podmínky účasti v soutěži:

• Být studentem bakalářského, magisterského či doktorského studia FMV VŠE v Praze
  • Pořídit fotografii, která koresponduje s tématem soutěže
  • Zveřejnit ji v období od 25. 9. 2017 do 17. 12. 2017dle níže uvedeného způsobu
  • Být followerem fakultního Instagramu (@fmv_vse) nebo fanouškem Fakulty mezinárodních vztahů VŠE v Praze /FMV/ na Facebooku
  • Každý soutěžící může poslat nejvýše 3 příspěvky (v případě sdílení více fotografií se budou do soutěže počítat pouze první 3 v pořadí)

Jak fotografii zveřejnit:

• Využít k soutěžení Facebook a zaslat fotografii s popiskem do zpráv Fakulty mezinárodních vztahů VŠE v Praze /FMV/

nebo

• nahrát ji na svůj vlastní Instagram profil, doplnit krátkým (vtipným, zajímavým, originálním – fantazii se meze nekladou) popiskem a přidat ke svým libovolným hashtagům ještě #zivotnaFMV a #fmvvse.

V případě, že máte na Instagramu soukromý profil, pošlete svoji fotografii i s popiskem do zprávy na Facebooku.

Pokud označíte Instagramový příspěvek, který bude obsahovat více fotek, do soutěže se započítá pouze první z nich.

Ceny pro výherce:

1. místo – Vstup do Aqua Palace Praha pro 2 osoby
  2. místo – Lístky na Neviditelnou výstavu pro 2 osoby
  3. místo – Cestovatelská stírací mapa světa

O vítězích rozhodne:

• Vedení fakulty, které zvolí příspěvky na prvních dvou místech, a studentský PR tým FMV, jenž vybere soutěžícího na 3. místě
  • Všechny 3 vítězné fotografie pak budou zveřejněny jak na facebookových stránkách fakulty, tak na Instagramu.

Celé znění pravidel soutěže zde.