13.9.2017 - 15.9.2017 - Seznamovací kurz pro 1. ročníky 2017

Začíná nová letní fotosoutěž – FMV objevuje

Letní prázdniny jsou konečně tady a s nimi i nová letní fotosoutěž! Chystáte se o prázdninách cestovat a objevovat nová místa? Pojedete někam, kde jste ještě nikdy předtím nebyli? Podělte se o nové zážitky a zkušenosti s ostatními! Zachyťte tyto momenty, doplňte je popiskem a ceny můžou být vaše!

Podmínky účasti v soutěži:

• Být studentem bakalářského, magisterského či doktorského studia FMV VŠE v Praze
  • Pořídit fotografii, která koresponduje s tématem soutěže
  • Zveřejnit ji v období od 3. 7. 2017 do 18. 9. 2017 dle níže uvedeného způsobu
  • Být followerem fakultního Instagramu (@fmv_vse) nebo fanouškem Fakulty mezinárodních vztahů VŠE v Praze /FMV/ na Facebooku
  • Každý soutěžící může poslat nejvýše 3 příspěvky (v případě sdílení více fotografií se budou do soutěže počítat pouze první 3 v pořadí)

Jak fotografii zveřejnit:

• Využít k soutěžení Facebook a zaslat fotografii s popiskem do zpráv Fakulty mezinárodních vztahů VŠE v Praze /FMV/.

Nebo

• Nahrát ji na svůj vlastní Instagram profil, doplnit krátkým (vtipným, zajímavým, originálním – fantazii se meze nekladou) popiskem a přidat ke svým libovolným hashtagům ještě #FMVobjevuje a #fmvvse.

V případě, že máte profil na Instagramu soukromý, pošlete svou fotografii i s popiskem do zprávy na Facebooku.

Ceny pro výherce:

1. místo – Vyhlídková plavba Pražskými Benátkami pro dvě osoby
  2. místo – Dvě diamantové jízdenky do Mašinkové kavárny
  3. místo – Kniha 111 míst v Praze, které musíte vidět

O vítězích rozhodne:

• Vedení fakulty, které zvolí příspěvky na prvních dvou místech, a studentský PR tým FMV, jenž vybere soutěžícího na 3. místě
  • Všechny 3 vítězné fotografie pak budou zveřejněny jak na facebookových stránkách fakulty, tak na Instagramu.

Celé znění pravidel soutěže zde.