19.6.2017 - 30.6.2017 - Registrace do Buddy programu

Workshop se studenty FMV, kteří se zúčastnili odborných stáží

20.4.2015 19:45

OPPA_logo_bez_textuChtěli byste v budoucnu propojit studium s praxí a zajímáte se o odborné stáže nabízené naší fakultou? Pokud chcete získat informace od samotných účastníků stáží a mít možnost položit jim své otázky, pak je právě pro vás určena akce, kterou pořádají společně studentské spolky Junior Diplomat Initiative (JDI) a Studentský klub obchodu a konkurenceschopnosti (SKOK), a to s podporou projektu OPPA Inovace studijního programu Mezinárodní ekonomické vztahy rozvojem teritoriálně a prakticky orientované specializace studentů.

Hostem workshopu na téma studentských stáží bude David Ihring, jenž absolvoval stáž u české obchodní společnosti ČEPRO a v současnosti je studentem magisterského oboru Mezinárodní obchod. Pozvání přijal také Ondřej Litavský, stážista na Stálé misi ČR při Evropské Unii v Bruselu a student oboru Podnikání a právo. Student magisterského oboru Mezinárodní politika a diplomacie Matti Tetřev se s účastníky podělí o své zkušenosti ze stáže na Stálé misi ČR při OSN ve Vídni a Markéta Vlčková, studentka magisterského oboru Mezinárodní obchod, představí svoji stáž na Stálé misi ČR při Úřadovně OSN a ostatních mezinárodních organizacích v Ženevě. Velmi nás těší, že bývalý člen diplomatického sboru této stálé mise a absolvent VŠE, Jan Walter, rovněž přijal naše pozvání.

jdi logo-SKOK

Workshop se bude konat v pondělí 20. 4. od 19:45 hod v místnosti RB 213. Je určen pro všechny studenty FMV VŠE v Praze.

Zájemci o účast se mohou registrovat na adrese registrace@jdi-vse.cz od pondělí 13. dubna od 20:00. Do e-mailu uveďte jméno, obor a ročník studia. Další informace na Facebooku.

OPPA