Vyhlášení výběrového řízení na obsazení 1 místa asistenta – odborného asistenta na Katedře světové ekonomiky

Děkan Fakulty mezinárodních vztahů Vysoké školy ekonomické v Praze vypisuje výběrové řízení na obsazení:

1 místa asistenta – odborného asistenta na Katedře světové ekonomiky na celý úvazek se zaměřením na mezinárodní ekonomii, světovou ekonomiku, evropskou integraci, aktivní znalost anglického jazyka (včetně schopnosti v něm vyučovat), další jazyky vítány, ukončené nebo probíhající studium Ph.D., kvalitní publikační činnost a předpoklady pro vědeckou práci. Všeobecné kvalifikační požadavky: VŠ vzdělání v příslušném oboru. Pracovní poměr na dobu určitou, předpokládaný nástup září 2017.

Přihlášky doložené profesním životopisem a opisem diplomu o ukončeném vzdělání zašlete do 30 dnů po zveřejnění na adresu: Děkanát FMV VŠE, Ing. Eliška Vavrouchová, nám. W. Churchilla 4, 130 67, tel.: 224095220.