19.6.2017 - 30.6.2017 - Registrace do Buddy programu

Výběrové řízení na pozici v zahraniční kanceláři CzechTourism v Amsterdamu

26.3.2017

Fakulta mezinárodních vztahů vyhlašuje výběrové řízení na tříměsíční stáž v kanceláři zahraničního zastoupení CzechTourism Benelux v Amsterdamu. Nabídka je určena pro studenty navazujícího magisterského studia Fakulty mezinárodních vztahů (především oboru Mezinárodní politika a diplomacie, Cestovní ruch a vedlejší specializace Ekonomická diplomacie) a bude uznána do studia za 15 ECTS jako 22F412 Zahraniční odborná stáž – dlouhodobá.

CzechTourism Amsterdam

Požadavky: anglický jazyk (výborná znalost)

období: červenec – září 2017 (možnost prodloužení)

Náplň stáže:

Participace na denním pracovním programu kanceláře CzechTourism, organizace akcí, setkání a projektů, komunikace se zahraničními partnery, správa databází a další činnosti související s činností CzechTourism.

Základní požadavky:

• státní občanství ČR;
  • trestní bezúhonnost;
  • schopnost práce s novými médii.

Podmínky stáže:

Nutná je znalost anglického jazyka nejméně na úrovni B2 a uživatelská znalost MS Office. Stáží se nezakládá pracovněprávní vztah a nevzniká při ní nárok na plat ani na sociální a zdravotní pojištění. Náklady spojené se stáží (doprava, pobyt, strava apod.) hradí vysílající organizace nebo stážista sám. Kancelář CzT nezajišťuje ani nezprostředkovává stážistům ubytování.

Uchazeč o stáž musí dodat:

• strukturovaný životopis v českém jazyce,
  • průměrný prospěch,
  • motivační dopis v českém a anglickém jazyce,

Přihlášky do výběrového řízení zasílejte mailem na adresu eva.grebe@vse.cz do 26. března 2017.

Rozhodnutí o postupu do druhého kola bude vyhlášeno do 28. března 2017.