Hledat
Pokročilé hledání

Výběrové řízení na pozici koordinátora studijního programu International Business

Fakulta mezinárodních vztahů je prestižním pracovištěm v rámci Vysoké školy ekonomické v Praze. Pro již zavedený bakalářský studijní program International business hledáme vhodného kandidáta na pozici Koordinátora.

Náplň práce

Očekáváme, že budete:

  • Řídit agendu studentů programu International business včetně poradenství pro budoucí studenty (víza, nostrifikace, povolení k pobytu).
  • Komunikovat se studenty na denní bázi (v anglickém jazyce).
  • Připravovat rozvrh studijního programu.
  • Podílet se na propagaci studijního programu (propagační materiály, webové stránky, sociální sítě).
  • Zajišťovat organizačně a administrativně přijímací řízení.
  • Ve spolupráci s vyučujícími zajišťovat organizačně a administrativně výuku v rámci studijního programu.

Znalosti a zkušenosti

Oceníme, pokud budete mít:

  • Praktické zkušenosti s řízením studijní agendy či obdobné zkušenosti ze školství (výhodou).
  • Angličtinu na úrovni alespoň B2 (podmínka).
  • Příjemné vystupování a schopnost komunikovat se studenty na denní bázi (osobně, e-mailem, telefonicky).
  • Iniciativu, schopnost samostatně organizovat práci a dodržovat termíny.
  • Ochotu příležitostně pracovat „mimo úřední hodiny“.

Odměny a benefity

Co nabízíme?

  • Zaměstnání na dobu neurčitou.
  • Místo výkonu práce v centru Prahy.
  • Možnost podílet se na prestižním vzdělávacím programu.
  • Stabilní prostředí vzdělávací instituce.
  • Motivující finanční ohodnocení včetně pravidelných odměn.
  • 5 týdnů dovolené.
  • Výhodné volání pro Vás i Vaši rodinu.

Možnost nástupu:

Ideálně od 1. března 2018, jinak dle dohody.