19.6.2017 - 30.6.2017 - Registrace do Buddy programu

Soutěž KB o nejlepší disertační práci FMV

Cíl soutěže:

Cílem soutěže je ocenit nadané absolventy doktorského studia na Fakultě mezinárodních vztahů VŠE (FMV), kteří významně přispěli k rozvoji vědeckého poznání ve studovaném oboru a na školícím pracovišti v souladu s vědecko-výzkumným zaměřením fakulty.

Ceny:

• 1. místo: Kč 25.000,-
  • 2. místo: Kč 15.000,-
  • 3. místo: Kč 10.000,-

Podmínky soutěže:

Do soutěže je možné přihlásit doktorskou disertační práci obhájenou v období říjen 2015 až září 2016. Návrhy na ocenění prací mohou předložit školitelé doktorandů prostřednictvím vedoucího příslušného školícího pracoviště. Práce se přihlašují na předepsaném formuláři. K přihlášce je nutné přiložit doktorskou práci, dva oponentské posudky, charakteristiku profilu doktoranda po dobu studia a seznam publikovaných prací vytištěný z Databáze publikační činnosti VŠE, či jinak vyhotovený, se zvýrazněním prací, které jsou obsaženy v obhájené disertační práci. Podklady do soutěže je zapotřebí předložit do 19. 10. 2016 – Ing. J. Sejkorovi, místnost č. 211 v Nové budově VŠE. O výsledku soutěže rozhodne tříčlenná nezávislá hodnotící komise.

Kritéria hodnocení:

Nezávislá komise bude vyhodnocovat soutěž na základě:

• teoretického a praktického přínosu doktorské práce,
  • hloubky analýzy zkoumaného problému a použité metodologie,
  • kvantity a kvality publikací, jež byly zveřejněny doktorandem během studia a obsahující části disertační práce,
  • míry souladu řešeného tématu se zaměřením vědecko-výzkumné činnosti na FMV,
  • přínosu absolventa k rozvoji školícího pracoviště v době jeho studia na FMV.

Formulář do soutěže: Přihláška - Soutěž KB