Transatlantický think-tank European Horizons pořádá mezinárodní studentskou debatu

Již v pondělí 19. března pořádá European Horizons druhý Cross-Chapter Workshop za účasti 15 zahraničních studentů z partnerských chapters tohoto transatlantického think-tanku. Pozvání do Prahy na diskusi s tématem (Dis)integrative aspects of the EU: the main advantages and challenges přijali studenti European Horizons z Barcelony, Bathu, Berlína, Vídně a Toulouse.

Zajímá vás, co za největší přínos EU označí Španělé? Jestli se ve své vizi o budoucnosti transatlantického partnerství budou spíše rozcházet nebo shodovat Rakušané, Francouzi nebo Němci? A jaké jsou největší výzvy evropské integrace očima Američanky studující ve Vídni? A jaký je váš názor? Přijďte se o něj podělit v pondělí 19. března od 16 hodin do Rektorského salonku na Vysoké škole ekonomické v Praze (Rajská budova, vchod z ulice Italská). Registrujte se prosím zde.

Akce je pořádaná díky finanční podpoře Vysoké školy ekonomické v Praze a České spořitelny.