Hledat
Pokročilé hledání

Svaz průmyslu a dopravy ČR – stážista

Stážista v komunikaci

Chcete si ověřit to, co jste se naučili ve škole v praxi? Hledáte stáž na letní semestr? Zkuste to u nás!

Do Sekce komunikace Svazu průmyslu a dopravy ČR hledáme stážistu. U nás můžete z jednoho místa komunikovat s firmami, jako jsou Škoda Auto, Siemens, Google a spoustou dalších. Vyzkoušíte si všechno od psaní tiskových zpráv až po hledání a aplikaci nových marketingových nástrojů. Tenhle rok máte navíc jedinečnou šanci spolupracovat s námi na celoroční kampani oslav 100 let Svazu. A takovou nabídku opravdu dáváme jen jednou za 100 let.

Více o Svazu i jeho aktivitách najdete na www.spcr.cz

Co vás čeká?

  • Pomůžete nám vyhledávat informace, analyzovat údaje a připravovat podkladové materiály pro medializaci související s činností SP ČR
  • Zapojíte se do psaní tiskových zpráv - medializujeme širokou škálu témat od mezinárodních vztahů vč. problematiky EU, přes zaměstnavatelskou oblast až po hospodářskou politiku
  • Budete provádět monitoring médií – naučíte se vyhledávat a spojovat informace
  • Pomůžete nám spravovat sociální sítě - jsme aktivní na twitteru, facebooku a LinkedIn. Chystáme se spustit Instagram s ikonami průmyslu
  • Vyzkoušíte si práci v redakci časopisu Spektrum, který SP ČR vydává
  • Praktická asistence při přípravě tiskových konferencí, seminářů či setkání se zástupci firem a podnikatelských asociací
  • Letos slavíme 100 let – budete mít jedinečnou možnost podílet se na speciální kampani

Co nabízíme?

  • Získání jedinečné zkušenosti z komunikace průmyslového svazu
  • Moderní pracovní prostředí
  • Stáž na 3 měsíce, nástup ideálně od 1. března (na jiném termínu se můžeme dohodnout)
  • Flexibilní pracovní dobu na 20 hod týdně

Co požadujeme?

  • Zájem o PR, komunikaci, sociální sítě
  • Znalost ekonomických médií a zájem o trendy v komunikaci
  • Dobrou znalost českého jazyka a stylistiky
  • Znalost anglického jazyka
  • Proaktivní a komunikativní osobnost
  • Uživatelskou znalost MS Office

Zaujala vás nabídka?

Zašlete nám svůj životopis a motivační dopis do 19. 2. 2018 na ogbelec@spcr.cz

Stáží se nezakládá pracovněprávní vztah a nevzniká při ní nárok na odměnu ani na úhradu sociálního a zdravotního pojištění. Případné vlastní náklady spojené se stáží hradí stážista sám.

Uznání stáže do studia jako 22F401 nebo 22F413, dle posouzení proděkanem pro pedagogiku.