26.9.2017 17:00 - Běh s děkanem

Studenti FMV uspěli v soutěži Mladý delfín

mlady delfinTým studentů z vedlejší specializace Komerční komunikace zvítězil v soutěži „Mladý delfín“

Ve čtvrtek 21. 5. 2015 proběhl galavečer v Divadelním sále Klubu Lávka, jehož součástí bylo slavnostní vyhlášení výsledků desátého jubilejního ročníku soutěže Marketér roku 2014 a třetího ročníku soutěže v kategorii pro studenty vysokých škol. Organizátorem soutěže je Česká marketingová společnost.

Vítězství a studentskou cenu Mladý delfín získal tým studentů z vedlejší specializace Komerční komunikace ve složení Zuzana Coňková, Martina Lelková, a Markéta Lipavská. Tématem soutěže bylo „Jak komunikovat Českou republiku v zahraničí“.

Třetí místo obsadil též tým studentů této specializace ve složení Kateřina Kvapilová, Monika Spáčilová a Kristýna Woloszczuková.

Úspěchy studentů z vedlejší specializace Komerční komunikace v soutěžích při zpracování případových studií zadaných z praxe jasně ukazují, jak důležité je propojení teorie s praxí ve výuce. Kromě výše uvedené soutěže se další studentský tým z předmětné specializace probojoval do oblastního finále soutěže společnosti L´Oréal Brandstorm, které se uskutečnilo 6. 5. v Bratislavě (pozn.: do světového finále soutěže Brandstorm, které se koná v červnu v Paříži, postoupil tým studentů z Maďarska). Jiný tým zase vzorně reprezentoval na začátku února naši školu na konferenci Retail summit 2015.

Ing. Milan Postler, Ph.D.

Katedra obchodního podnikání a komerčních komunikací