26.9.2017 17:00 - Běh s děkanem

Student FMV uspěl v soutěži O nejlepší studentskou esej

V rámanazerroku2mci slavnostního vyhlášení nejúspěšnějších osobností z řad manažerů, které se konalo 21. dubna v Paláci Žofín, byla vyhlášena i soutěž O nejlepší studentskou esej. Vítězné příčky obsadili studenti z VŠB-TU Ostrava. VŠE však měla mezi vítězi také jednoho zástupce, a to studenta Fakulty mezinárodních vztahů Jakuba Maška. Jeho práce na téma Kybernetická revoluce byla oceněna jako Nejkreativnější esej díky autorově originálnímu přístupu.

Kromě Kybernetické revoluce a jejího vlivu na společnost mohli studenti zpracovat téma Vývoj nových technologií a budoucnost mladé generace. Ocenění nejlepších esejí na zadaná témata bylo součástí soutěže MANAŽER ROKU již potřetí. V prvním kole příspěvky studentů vyhodnotil tým odborníků z VŠE pod vedením prof. Evy Kislingerové. V dalším kole pak z deseti nejlepších vybrala tři vítězné eseje komise složená ze zástupců partnerských organizací a vyhlašovatelů. Vítězové obdrželi hodnotné ceny – fotografické kurzy, ekonomické publikace či roční bezplatné členství v Klubu mladých manažerů ČMA.

manazerroku