19.6.2017 - 30.6.2017 - Registrace do Buddy programu

Semestrální fotosoutěž: Ukaž, odkud jsi!

Zdaleka ne všichni, kteří studují na Fakultě mezinárodních vztahů, jsou z Prahy. Proč se o svá oblíbená místa tedy nepodělit? Odkud jste vy? Jaký je váš rodný kraj, město či vesnice? Praha je nepopiratelně krásná, ale každé místo má něco do sebe. Čím je jedinečný váš domov? Zachyťte jeho krásy na fotografii, upřesněte popiskem a výhra v další fotosoutěži může být vaše!

Podmínky účasti v soutěži:

• Být studentem bakalářského, magisterského či doktorského studia FMV VŠE v Praze
  • Pořídit fotografii spojenou s svým rodným místem
  • Zveřejnit ji v období od 1. 3. 2017 do 23. 6. 2017 dle níže uvedeného způsobu
  • Být followerem fakultního Instagramu (@fmv_vse) nebo fanouškem Fakulty mezinárodních vztahů VŠE v Praze /FMV/ na Facebooku
  • Každý soutěžící může poslat nejvýše 3 příspěvky (v případě sdílení více fotografií se budou do soutěže počítat pouze první 3 v pořadí)

Jak fotografii zveřejnit:

• Využít k soutěžení Facebook a zaslat fotografii s popiskem do zpráv Fakulty mezinárodních vztahů VŠE v Praze /FMV/.

Nebo

• Nahrát ji na svůj vlastní Instagram profil, doplnit krátkým (vtipným, zajímavým, originálním – fantazii se meze nekladou) popiskem a přidat ke svým libovolným hashtagům ještě #odkudnaFMV a #fmvvse.

V případě, že máte profil na Instagramu soukromý, pošlete svou fotografii i s popiskem do zprávy na Facebooku.

Ceny pro výherce:

1. místo – Cestovatelský zážitek v hodnotě 1 500 Kč
  2. místo – Snídaně/koktejl na Žižkovské věži pro 2 osoby
  3. místo – Vstup do Jump parku pro 2 osoby

O vítězích rozhodne:

• Vedení fakulty, které zvolí příspěvky na prvních dvou místech, a studentský PR tým FMV, jenž vybere soutěžícího na 3. místě
  • Všechny 3 vítězné fotografie pak budou zveřejněny jak na facebookových stránkách fakulty, tak na Instagramu

Studenti na Erasmu nebo ti, kteří jsou z daleka a domů se až do konce školy nepodívají, mohou vyfotit místo, kde zrovna studují nebo které považují za svůj přechodný domov. Podělte se s námi o krásná zákoutí vašeho domova a ispirujte tak ostatní cestovat i po České republice!

Celé znění pravidel soutěže zde.