Termíny

19.6.2017 - 30.6.2017 - Registrace do Buddy programu

Hledat
Pokročilé hledání




Promoce absolventů magisterského studia

27.6.2017 09:00

V úterý 27. června 2017 se ve Vencovského aule konají promoce absolventů magisterského studia.

Promovaní absolventi se dostaví hodinu před začátkem promoce do předsálí Vencovského auly (1. poschodí NB). Žádáme absolventy i hosty, aby se dostavili ve společenském úboru. Pro nerušený průběh akademického obřadu bychom rádi požádali, aby se promoce neúčastnily děti mladší tří let; za pochopení děkujeme.

Seznam promovaných absolventů:

9:00 hod.
(obor Mezinárodní obchod)

Nicola Andrsová MO
Johana Horáková MO
Dominik Proch MO
Markéta Antonínová MO
Kamila Bajerová MO
Monika Bartošová MO
Eva Bartůňková MO
Denisa Benáková MO
Aneta Beranová MO
Pavol Bezek MO
Magda Bočanová MO
Adam Branný MO
Gabriela Březinová MO
Ivo Cerman MO
Zuzana Cigániková MO
Zuzana Čermáková MO
Denisa Číhalová MO
Pavel Darmovzal MO
Trang Dinh Huyen MO
Petr Dlouhý MO
Anežka Doležalová MO
Tomáš Dušenka MO
Jakub Dvořák MO
Michaela Dvořáková MO
Barbora Dvořáková MO
Klára Falcmanová MO
Petra Fialová MO
Zdeněk Fogl MO
Alžběta Galková MO
Zuzana Hetešová MO
Adéla Hleděncová MO
Tomáš Hluchník MO
Tereza Hollovičová MO
Aneta Choutková MO
Oliver Jáchymovský MO
Alena Joachimsthalerová MO
Jan Karas MO
Jakub Kašuba MO
Klára Kolísková MO
Zuzana Kolmačková MO
Petra Kotalová MO
Ondřej Kunovský MO
Eva Kykalová MO
Zuzana Laštůvková MO
Nikola Lužná MO
Tereza Mašková MO
Michal Maturkanič MO
Michaela Melicharová MO
Jana Mertlová MO
Simona Míková MO
Eva Mohoritová MO
Michaela Mrázková MO
Daniel Múdry MO
Monika Nagyová-Tkáčová MO
Petra Nikšová MO
Barbora Nováková MO
Jaroslava Pipasová MO
David Podzimek MO
Iveta Pokorná MO
David Procházka MO
Dominik Prokeš MO
Anna Prousková, rozená Ceralová MO
Iveta Roschelová MO
Lýdia Rosová MO

11:00 hod.
(obory Mezinárodní politika a diplomacie, International and Diplomatic Studies, Economics of Globalisation and European Integration, International Business, Evropská integrace, Cestovní ruch)

Jakub Horňák MP
Tereza Skrbková MP
Jana Stehlíková MP
Jana Bártová MP
Tereza Fialová MP
Jana Gonšenicová MP
Barbora Horáková MP
Zuzana Janegová MP
Eliška Petrová MP
Petra Skrbková MP
Viktória Timková MP
Jana Trojanová MP
Lucia Volochová MP
Koen Durlinger IDS
Ljuba Ferrario IDS
Matthew David Huntley, BSc IDS
Irina Kruhmalova IDS
Veronika Schmidtová IDS
Michaela Zemanová, rozená Halabrínová IDS
Aldar Tsybyktarov EGEI
Ebru Çuhadar IB
Simon Gierlinger IB
Aliaksei Labeika IB
Dmytro Melnyk IB
Anastasiia Nasanovich IB
Ella Rozmanová IB
Hana Stáňová IB
Yasin Cagri Yigiter IB
Hana Bartová EI
Julija Jermašova EI
Petr Kabelka EI
Barbora Vertaľová EI
Monika Salátová CR
Jana Beňadiková CR
Petra Bočková CR
Nikola Červená CR
Veronika Dušková CR
Jindřich Eisenreich CR
Erika Fischerová CR
Kateřina Hanzlová CR
Michaela Horníková CR
Veronika Jeřichová CR
Magdalena Knytlová CR
Lucie Krautstengelová CR
Karolína Krejčová CR
Martina Krucká CR
Michaela Kubátová CR
Anna Lebedeva CR
Denisa Liptáková CR
Jana Řeháková CR
Barbora Skálová CR
Ondřej Sobotka CR
Lucie Sojková CR
Dana Sopúchová CR
Michaela Stibůrková CR
Martin Šíbl CR
Iveta Štefelová CR
Gabriela Tomšů CR
Alena Toncarová CR
Jana Veselá CR
Lucia Vlaháčová CR
Ilona Žďárská CR

13:00 hod.
(obory Mezinárodní obchod, Podnikání a právo a Politologie)

Monika Subovicsová MO
Veronika Waisová MO
Jiří Nováček MO
Vojtěch Řehák MO
Jan Řeřicha MO
Lucie Satoriová MO
Dominika Sekuličová MO
Veronika Skalická MO
Kateřina Skryjová MO
Petra Sojková MO
Barbora Spišiaková MO
Lukáš Martin Srba MO
Monika Staňková MO
Petra Steklá MO
Karolina Stoklasová MO
Žaneta Stradiotová MO
Lucie Stratilová MO
Aneta Stropkaiová MO
Lukáš Sůva MO
Jana Szarvasová MO
Barbora Šáchová MO
Michal Šálený MO
Diana Ščuková MO
Marie Šiková MO
Veronika Šimonová MO
Jakub Šnapka MO
Ludmila Špačková MO
Lenka Šroufková MO
Stanislava Švecová MO
Aneta Teimlová MO
Daniel Tuček MO
Adéla Vacková MO
Kateřina Vlčková MO
Kristýna Vojtěchová MO
Renata Wiesnerová MO
Lucie Zágorová MO
Klára Zálešáková MO
Kristýna Zukalová MO
Jana Blažková PP
Karolína Bořucká PP
Barbora Čapková PP
Jiří Douda PP
Barbora Falcmanová PP
Kateřina Filipová PP
Klára Hervertová PP
Michal Janata PP
Martina Krhlová PP
Jan Kubiče PP
Kristýna Marková PP
Veronika Maturová PP
Tomáš Petr PP
Kseniia Podgornaia PP
Lukáš Prade PP
Adéla Dítětová PL
Nikola Hudcová PL
Kristýna Chrtková PL
Michaela Kafková PL
Denisa Mašková PL
Tereza Minářů PL
Zuzana Seifertová PL
Kateřina Šmejkalová PL
Andrea Zabranská PL
Jana Zadeh, rozená Flašková PL
Veronika Zápotocká, rozená Finková PL