Hledat
Pokročilé hledání




Promoce absolventů magisterského studia

23.2.2018

V pátek 23. února 2018 se ve Vencovského aule konají promoce absolventů magisterského studia.
Promovaní absolventi se dostaví hodinu před začátkem promoce do předsálí Vencovského auly (1. poschodí NB). Žádáme absolventy i hosty, aby se dostavili ve společenském úboru. Pro nerušený průběh akademického obřadu bychom rádi požádali, aby se promoce neúčastnily děti mladší tří let; za pochopení děkujeme.

Seznam promovaných absolventů:

9:00 hod.
(obor Mezinárodní obchod)

Simona Bilková MO
Miroslava Dohnalová MO
Anežka Skokanová MO
Barbora Ballošová MO
Barbora Bízová MO
Sandra Bönischová MO
Kateřina Brtinská MO
Adam Čajko MO
Sára Diatilová MO
Martina Drábková MO
Lucie Finsterlová MO
Alexandra Gojdičová MO
Michaela Haluzová MO
Radek Hampl MO
Kateřina Havlová MO
Jana Holanová MO
Jana Horáková MO
Kateřina Hošová MO
Martina Hrabalová MO
Jan Chmelík MO
Iveta Chovancová MO
Gabriela Chvojková MO
Mária Janikov, rozená Marchynová MO
Tomáš Kadaník MO
Kristína Kanderová MO
Alena Kohútová MO
Tomáš Kolář MO
Monika Korychová MO
Veronika Kotlantová MO
Zuzana Koudelková MO
Nikola Kovaľová MO
Ivana Krajčiová MO
Dmytro Krushelnytskyy MO
Ganna Kryvosheieva MO
Martina Kubálková MO
Pavla Kuchařová MO
Tereza Kumperová MO
Andrea Kurniková MO
Marcela Kutláková MO
Eva Kykalová MO
Kristýna Lédrová MO
Veronika Lehečková MO
Šárka Lipenská MO
Lada Lněničková MO
Tomáš Mach MO
Ondřej Málek MO
Jana Melicharová MO
Silvie Mičková MO
Marie-Anna Myšíková, rozená Bukačová MO
Kateřina Netíková MO
Michaela Pešáková MO
Adéla Pivoňková MO
Žaneta Plavcová MO
Anna Rejmíšová MO
Anna Rieglová MO

 

11:00 hod.
(obory Mezinárodní politika a diplomacie, International and Diplomatic Studies, Economics of Globalization and European Integrstion a Mezinárodní obchod)

Jan Bobák MP
Natalie Cimalová MP
Simona Concepcionová MP
Daniel Fuhrman MP
Petr Horák MP
Jan Kočer MP
Kateřina Kubátová MP
Pavla Kvašinská MP
Lukáš Lukačovič MP
Ema Lupačová MP
Francesco Maiello MP
Klára Mikesková MP
Olga Simotová MP
Kateřina Svobodová MP
Jakub Tměj MP
Lenka Tomečková MP
Zuzana Bugisová IDS
Leslie Oghenekaro Etijoro IDS
Jiří Mach IDS
Anastasiia Storozhko IDS
Vojtěch Konečný EGEI
Juraj Kumičák EGEI
Mykola Mazur EGEI
Pavel Mészáros EGEI
Dominika Murínová EGEI
Kieu Hanh Nguyen EGEI
Martin Roškot EGEI
Matěj Štětkář EGEI
Alexandr Tsyrulnik MO
Dziyana Valevataya MO
Linda Samiecová MO
Veronika Skalická MO
Dominika Smolková MO
Klára Sochová MO
Gabriela Šelmátová MO
Dominika Šišková MO
Agáta Špačková MO
Martina Švehláková MO
Veronika Totková MO
Jakub Vach MO
Lenka Vašíčková MO
Radek Vávra MO
Kateřina Vizingrová MO
Karolína Voglová MO
Hanna Vrubleuskaya MO
Tereza Vybíralová MO
Michala Wisurová, rozená Aulická MO
Dominik Wünsch MO
Dominika Wygrysová MO
Barbora Zachová MO
Michaela Zavadilová MO
Kateřina Zelená MO

13:00 hod.
(obory Cestovní ruch, Podnikání a právo, Evropská integrace a Politologie)

Helena Kubíčková CR
Zuzana Bártová CR
Daniel Baxa CR
Tomáš Bodlák CR
Michaela Bȏriková CR
Michaela Dlouhá CR
Nikola Farkačová CR
Alena Majerová, rozená Kročilová CR
Thomas Mirschitzka CR
Barbora Nováčková CR
Barbora Potocká CR
Diana Rejzková CR
Anna Roudnická CR
Barbora Vaclíková CR
Magdalena Vencová CR
Eva Balharová PP
Michaela Berkovcová PP
Gabriela Blodková PP
Ivana Dušková PP
Jana Hercíková PP
Daniela Holcová, rozená Horáčková PP
Kateřina Horáková PP
Petra Jelínková PP
Jana Kaminská PP
Tereza Kerbachová PP
Gabriela Kubová PP
Zuzana Lehovcová PP
Beáta Mikolášiková PP
Pavlína Rykrová PP
Jan Slanař PP
Karolína Starková PP
Lenka Svobodová PP
Ondřej Štěrba PP
Kristina Tůmová PP
Lukáš Vacuška PP
Miroslava Kadlecová EI
Jana Kleščová EI
Adam Ostrihoň EI
Iveta Šplíchalová EI
David Votruba EI
Tereza Dundáčková, rozená Sečanská PL
Soňa Maľárová PL
Soňa Malinová PL
Andrea Semrádová PL
Barbora Urbanová PL
Petra Vaňková PL
Karolína Žďárská PL