28.11.2017 - 30.11.2017 - Reakreditace EPAS

Více... »

Hledat
Pokročilé hledání




Promoce absolventů bakalářského studia

24.11.2017

V pátek 24. listopadu 2017 se ve Vencovského aule konají promoce absolventů bakalářského studia.

Promovaní absolventi se dostaví 40 minut před začátkem promoce do předsálí Vencovského auly (1. poschodí NB). Žádáme absolventy i hosty, aby se dostavili ve společenském úboru. Pro nerušený průběh akademického obřadu bychom rádi požádali, aby se promoce neúčastnily děti mladší tří let; za pochopení děkujeme.

Seznam promovaných absolventů:

9:00 hod.
(obor Mezinárodní obchod)

Karolína Alvaradová MO
Johana Amlerová MO
Tereza Apltová MO
Tereza Babincová MO
Michal Baliamis MO
Anna-Marie Bártová MO
Daniel Baumann MO
Kristína Behunová MO
Veronika Bičárová MO
Radim Bílý MO
Ondřej Bilynský MO
Lara Bošnjak MO
Evgeniya Boyarintseva MO
Veronika Božičová MO
Alena Brychtová MO
Jitka Buriánková MO
Magda Cíchová MO
Zuzana Cimbová MO
Dóra Cséfaiová MO
Gabriela Čápová MO
Lucie Červinková MO
Tereza Čípová MO
Mária Danková MO
Vojtěch Dědek MO
Hai Minh Do MO
Ha Van Doan MO
Barbora Dohnalová MO
Natália Drozdová MO
Anna Dřevěná MO
Michaela Dytrtová MO
Ondřej Fanta MO
Simona Galiová MO
Naděžda Galustjan MO
Polina Ganikhina MO
Lukáš Gembčík MO
Anastasiia Georgiieva MO
Laura Gerendová MO
Adam Göttel MO
Petra Grestenbergerová MO
Alexandr Halaj MO
Tomáš Harčár MO
Lenka Hašková MO
Jiří Hofman MO
Eliška Honsová MO
Jan Houda MO
Petr Hovorka MO
Lenka Hrabalová MO
Dominika Hrubešová MO
Barbora Chládková MO
Iveta Ivanická MO
Blanka Jančaříková MO
Michaela Janišová MO
Jana Janská MO
Tomáš Ježek MO
Veronika Junková MO
Kateřina Kadlecová MO
Iveta Kaincová MO
Martina Kalivodová MO
Tereza Kaprálová MO
Michaela Karmelitová MO
Daria Kazarina MO
Anna Kipielová MO

10:30 hod.
(obory Mezinárodní obchod a International Business)

Diana Klarová MO
Michal Klícha MO
Mária Kočišková MO
Kristýna Kořínková MO
Tereza Králová MO
Kristýna Kremerová MO
Hana Křemenová MO
Alexandra Kuderjavá MO
Barbora Kupcová MO
Eliška Lakoštíková MO
Tereza Lepková MO
Natália Letková MO
Jan Lindovský MO
Tereza Lukůvková MO
Naďa Macáková MO
Jana Macigová MO
Petra Macháčová MO
Vivienne Makumbirofa MO
Matyáš Málek MO
Nikol Marecová MO
Hana Míková MO
Jakub Mintál MO
Veronika Mitrengová MO
Michala Mizerová MO
Ilona Moravcová MO
Matúš Mrážik MO
Petra Mukenšnablová MO
Dominika Netíková MO
Tereza Netíková MO
Hue An Nguyen MO
My Hanh Nguyen MO
Viet Nguyen Hong MO
Tomáš Novák MO
Anna Obolecká MO
Ekaterina Obolenskaya MO
Dominika Olšovská MO
Michaela Ošťádalová MO
Šárka Ottlová MO
Anzhelika Papikian MO
Karin Paprčiaková MO
Karin Pavúrová MO
Aneta Pazderková MO
Barbora Pešíčková MO
Aneta Petrová MO
Tomáš Tuan Pham MO
Kristýna Plocová MO
Pavel Podzimek MO
Julie Polachová MO
Kristýna Poláková MO
Lucia Poláková MO
Kateřina Pozlerová MO
Jiří Procházka MO
Michaela Průchová MO
Anastasie Pustovalova MO
Lucie Radačovská MO
Denisa Reissová MO
Michaela Renčová MO
Kamila Repková MO
Anna Růžičková MO
Gleb Remizov IBB
Anna Shaporova IBB
Valeriia Tcurpal IBB

12:00 hod.
(obory Mezinárodní obchod a Mezinárodní studia - diplomacie)

Michaela Řeháčková MO
Zlata Řeháčková MO
Zuzana Satková MO
Marina Shamaeva MO
Markéta Sirotková MO
Klára Skopalová MO
Tomáš Slavíček MO
Petra Smolková MO
Hana Sonnková MO
Adéla Sotonová MO
Zuzana Sovišová MO
Marie Staňková MO
Barbora Stůjová MO
Anna Suetina MO
Kateřina Suchanová MO
Adéla Suková MO
Tamara Sumegová MO
Anna Šámalová MO
Jana Šípková MO
Veronika Šístková MO
Karolína Školová MO
Lucie Škopková MO
Kateřina Šmejkalová MO
Petra Špírková MO
Petr Šrámek MO
Alexandra Štefanisková MO
Marie Šteffková MO
Dominik Tichý MO
Tatiana Titková MO
Veronika Tomanová MO
Patrícia Tothová MO
Hoang Phuong Tran MO
Pavlína Třískalová MO
Jana Vagnerová MO
Jan Valeš MO
Magdaléna Věříšová MO
Klára Vlachová MO
Daniela Vlčková MO
Gabriela Vochocová MO
Jan Voleský MO
Aneta Vozábová MO
Lukáš Vraštil MO
Anežka Vrbicová MO
Vera Yudina MO
Petra Zajícová MO
Petra Zvarková MO
Denisa Žůrková MO
Dominika Bachmanová MS
Veronika Bednáriková MS
Magdalena Böhmová MS
Hana Burešová MS
Veronika Cesarová MS
Eliška Červenková MS
Adéla Česenková MS
Michael Čížek MS
Michaela Pavlína Dimpflová MS
Dominika Drlíková MS
Denisa Durnová MS
Tomáš Dvorník MS
Lenka Fraňková MS
Hana Fridrichová MS
Aneta Hejnová MS

13:30 hod.
(obor Mezinárodní studia - diplomacie)

Prokop Holý MS
Adam Houžvička MS
Elena Hulcká MS
Kateřina Hyšková MS
Ivana Ihnátová MS
Veronika Jacková MS
Lucie Jonáčková MS
Martina Juhanová MS
Katarína Kondrótová MS
Lucia Korcsogová MS
Barbora Kosejková MS
Mária Kožíšková MS
Barbora Kuklová MS
Vedad Kurtovič MS
Miriama Kušnírová MS
Natálie Libosková MS
Aneta Lízancová MS
Kateřina Malická MS
Markéta Mamicová MS
Kateřina Matoušková MS
Simona Matulová MS
Jan Matzek MS
Maxim Mayboroda MS
Monika Mikulenková MS
Pavlína Mladá MS
Jana Mrkvičková MS
Viktor Muchin MS
Petra Muráňová MS
Dominika Muschaliková MS
Martina Nedbalová MS
Klára Němečková MS
Jakub Neshoda MS
Nikola Palinková MS
Štěpánka Parthonová MS
Daniel Pavliňák MS
Vítězslav Pelc MS
Kristýna Poslušná MS
Tereza Pudelová MS
Paulína Raisová MS
Šárka Rudová MS
Kateřina Růžičková MS
Kristýna Růžičková MS
Anna Saidlová MS
Kateřina Sedláčková MS
David Schneider MS
Helena Staňková MS
Martina Steklá MS
Štěpánka Svatošová MS
Kateřina Svobodová MS
Markéta Šlechtová MS
Adéla Špačková MS
Patrícia Šulíková MS
Lukáš Teska MS
Karina Tomandl MS
Kristýna Valentová MS
Anna Vlnová MS
Tereza Voříšková MS
Lucie Zajíčková MS
Filip Zima MS
Lucie Žáčková MS

15:00 hod.
(obor Cestovní ruch a regionální rozvoj)

Ulyana Andronnikova CR
Veronika Bartošová CR
Tereza Baumruková CR
Michaela Benešová CR
Veronika Bražinová CR
Jakub Černin CR
Petra Červenková CR
Veronika Demčíkova CR
Martina Dočárová CR
Petra Dudová CR
Mario Dufala CR
Dan Dvořáček CR
Nikola Dvořáková CR
Iveta Frauenterková CR
Barbora Geršlová CR
Marcela Hanusková CR
Gabriela Hanušová CR
Michaela Hejnová CR
Martina Hlavatá CR
Alžběta Holá CR
Dominika Hrabalová CR
Terézia Hubáčková CR
Andrea Hupik CR
Jana Jaroměřská CR
Lucie Jirsáková CR
Markéta Jordáková CR
Karolína Kaslová CR
Patricie Knopová CR
Jan Kozár CR
Karolína Kozderová CR
Eliška Kratochvílová CR
Lucie Kroulíková CR
Lucie Kubátová CR
Jan Lopata CR
Eva Macháčková CR
Kristína Masaryková CR
Alexandra Matisová CR
Kristýna Mojžíšová CR
Zuzana Náprstková CR
Pavla Neuwirthová CR
Kateřina Novotná CR
Kateřina Pacáková CR
Monika Pazderová CR
Nicole Piková CR
Karolína Polatová CR
Iveta Repaská CR
Kristýna Sabolová CR
Šárka Skokaničová CR
Hana Sládková CR
Julija Stefjuk CR
Lizaveta Stoma CR
Linda Strasserová CR
Kateřina Suchá CR
Eva Šetková CR
Kristýna Škodová CR
Adéla Šrámková CR
Karolína Štajnerová CR
Inka Teschinská CR
Iveta Tomášková CR
Martina Trubanová CR
Maya Vaks CR
Anna Verichová CR

16:30 hod.
(obory Cestovní ruch a regionální rozvoj, Podnikání a právo, Manažer obchodu)

Michal Vítek CR
Martin Voska CR
Veronika Waclavková CR
Kristýna Zbořilová CR
Simona Zelenková CR
Kateřina Zouharová CR
Sabina Bělíková PP
Lada Bobáková PP
Hana Cardová PP
Simona-Estrella Cvrková PP
Radek Doležel PP
Martina Dudová PP
Lucie Dušková PP
Lucie Hrbáčková PP
Eliška Janauerová PP
Petr Klement PP
Veronika Kopecká PP
Tereza Krajčinovská PP
Anna Králová PP
Rostislav Křikava PP
Nastassia Kuranava PP
Bianka Lukáčová PP
Maria Myshchenko PP
Nikol Radnotyová PP
Anna Skladchikova PP
Viktor Smetana PP
Aneta Soukupová PP
Filip Svoboda PP
Nikola Švorcová PP
Markéta Vyšatová PP
Anastasia Zhigalova PP
David Zoubek PP
Jakub Žák PP
Tereza Kleinová PL
Martina Kodytková PL
Jana Blažková MN
Radek Doleček MN
Ludmila Drotárová MN
Jana Gerhátová MN
Veronika Hájková MN
Jan Chalas MN
Marta Křížová MN
Kamil Kvasnička MN
Aleš Lenc MN
Jiří Liška MN
Zuzana Lövenhöferová MN
Lenka Mazochová MN
Jana Míchalová MN
Milan Port MN
Radka Řezáčová MN
Martina Skorčíková MN
Roman Šašek MN
Martin Šimek MN
Tomáš Švechovič MN
Lenka Vašátová MN
Matej Vereš MN
Petr Vorlík MN
Michal Žežulík MN