Pro zájemce o studium: ZÚČASTNI SE VÝUKY NA FMV VŠE!

obr1Fakulta mezinárodních vztahů připravila pro zájemce o bakalářské studium netradiční projekt s názvem Stínování výuky, který se uskuteční již třetím rokem. Zájemci o studium na Fakultě mezinárodních vztahů mají nyní jedinečnou možnost vyzkoušet si jeden den života vysokoškoláka na půdě Vysoké školy ekonomické v Praze, kterým je provede tým složený ze současných studentů.

Na co se mohou účastníci Stínování výuky těšit?

• návštěva přednášek a cvičení
  • prohlídky školy
  • prezentace o možnostech studia na FMV
  • informace ohledně posílání přihlášek a výběrového řízení
  • diskuse se současnými studenty jednotlivých oborů
  • oběd v Akademickém klubu

Zájemci tak mohou nahlédnout pod pokličku studia na naší fakultě a zkusit si „nanečisto“ vysokoškolskou výuku. Získají také potřebné informace ohledně posílání přihlášek a samotného výběrového řízení.

Jak hodnotí Stínování výuky účastníci minulých ročníků?

„Líbil se mi takový ten kamarádský přístup od ostatních studentů. Mezi klady bych zařadila i to, že jsme se mohli ptát na cokoli (zejména při prezentaci oboru), na co jsme se třeba styděli zeptat při dni otevřených dveří.“

„Páčilo sa mi hlavne to, že sme mali priestor na všetko, čo sme potrebovali vedieť. Hlavne, aké su prednášky a cvičenia, a taktiež že sme mohli vidieť študentskú atmosféru ako to naozaj je a nielen cez webovú stránku.“

Jak se přihlásit?

Je to jednoduché - přes online formulář, který naleznete zde. S blížícím se datem Stínování vás pak budeme informovat přes e-mail ohledně organizace dne.

Poslední Stínování výuky se uskuteční v úterý 19. 4. 2016. Aby se události mohli zúčastnit i mimopražští studenti, je začátek plánován na 10:30. Konkrétní informace budou upřesněny e-mailem uchazečům.

Pro aktuální informace pro zájemce o studium nezapomeňte sledovat naši stránku FMV VŠE Přidej se k nám na Facebooku.

Těšit se na vás bude studentský PR tým FMV VŠE!

Minulé ročníky: