Přidej se ke studentskému PR týmu FMV ještě dnes!

6.10.2017

Studentský PR tým Fakulty mezinárodních vztahů rozšiřuje své řady! Jsi kreativní a chceš si vyzkoušet vedení projektu, kterého se budou účastnit jak studenti, tak třeba i pracovníci celé fakulty? Možná hledáme právě tebe!

O co se staráme?

Naším hlavním cílem je zajistit komfortní prostředí na celé fakultě. Propojujeme studenty napříč ročníky i obory, navíc se nám daří postupně prolomovat ledy mezi nimi a učiteli. Snažíme se snižovat anonymitu největší fakulty VŠE. A jak to všechno děláme? Organizujeme spoustu akcí, díky kterým se studenti FMV nenudí: FMV Kvíz, Mentoring program nebo třeba Běh s FMV. Pro uchazeče pravidelně pořádáme Stínování výuky, během něhož mají šanci poznat vysokoškolskou atmosféru ještě na střední škole. Výčet našich aktivit ještě zdaleka nekončí – sdílíme také oficiální informace na Facebooku FMV, pořádáme fotosoutěže na Instagramu, pravidelně aktualizujeme Manuál prváka a mnoho dalšího. Chceš se podílet na těchto akcích? A co takhle vymyslet další činnost? FMV je novým nápadům otevřená!

Jak vypadá náš ideální kandidát?

• Má dobré komunikativní schopnosti – není pro něho problém mluvit před publikem
  • Baví ho marketing/PR a chce se v této aktivitě rozvíjet
  • Je studentem bakalářského stupně studia FMV
  • Je jazykově obratný v češtině i angličtině, zejména písmem
  • Baví ho pracovat v týmu, dobře ale odvádí také samostatnou práci
  • Je přátelský a umí přijmout kritiku
  • Počítá s dlouhodobějším působením v PR FMV

Co nabízíme?

Budeš součástí týmu, ve kterém panuje vždy přátelská atmosféra. Dostane se ti volnosti při organizování akcí, jejich zlepšování i navrhování nových – většina našich projektů vzešlo z iniciativy studentů. Jelikož náš tým má na starosti široké spektrum aktivit, budeš mít tak šanci poznat spoustu nových věcí i lidí. Zkušenosti v oblasti Public Relations se samozřejmě počítají i do CV!

Co tedy můžeš očekávat?

• Velký prostor pro nové nápady
  • Aktivní přístup k práci, upřímný feedback od tvých kolegů
  • Práci zejména na bázi „home-office“ – vysoká časová flexibilita
  • Stipendijní odměnu za odvedenou práci
  • Možnost pozitivně ovlivnit image FMV
  • … a samozřejmě skvělý kolektiv!

Jak se přihlásit?

Do 6. října 2017 nám zašli svůj CV a motivační dopis na e-mail: studentifmv@vse.cz

Co bychom si o tobě v motivačním dopise rádi přečetli? Zejména proč se chceš stát součástí PR týmu, co od práce v PR očekáváš, proč si myslíš, že jsi ten nejlepší kandidát a co by tě v PR bavilo dělat. Dále v motivačním dopise navrhni alespoň jednu aktivitu, která by ještě zlepšila reprezentaci FMV nebo atmosféru na fakultě mezi studenty.