19.6.2017 - 30.6.2017 - Registrace do Buddy programu

Přednáška tuniského velvyslance na VŠE 7. 4. 2017 – cyklus Setkání s frankofonními velvyslanci

Katedra románských jazyků FMV VŠE pořádá ve spolupráci s velvyslanectvím Tuniské republiky v Praze přednášku „Demokratizace Tuniska / La transition démocratique en Tunisie“, kterou přednese J.E. p. Mohamed Selim HAMMAMI.

Půjde již o druhou přednášku v rámci cyklu Setkání s frankofonními velvyslanci, pořádaného Katedrou románských jazyků FMV VŠE. Pan velvyslanec pohovoří o demokratizačním procesu, současné politické a ekonomické situaci či roli občanské společnosti v Tunisku, kolébce Arabského jara.

Přednáška je určena přednostně frankofonním studentům oborů mezinárodních studií – mezinárodní obchod, diplomacie, politologie, mezinárodní politiky, ale i širší veřejnosti z řad studentů a pedagogů VŠE.

Pokud Vás téma zaujalo, těšíme se na Vás dne 7. 4. 2017 v 11 hod. v místnosti RB213. Přednáška proběhne ve francouzském jazyce.

Vstup na akci je volný, bez předchozí registrace.