Přednáška pro prváky: Jak vytěžit ze studia na FMV co nejvíce

Právě jste nastoupili do prvního ročníku na FMV a přijdete si ztraceni mezi všemi novými informacemi? Zároveň ale chcete už od začátku studia využít skvělých možností, které fakulta nabízí? Nenechte si ujít přednášku pro prváky, kterou pro studenty prvního ročníku Fakulty mezinárodních vztahů přichystal studentský PR tým FMV.

Přednáška s názvem Jak získat studiem na FMV co nejvíce proběhne v úterý 26. 9. 2017 od 19:45 na Jižním Městě v učebně JM 103. Cílem je přivítat prváky na naší fakultě a poskytnout jim informace, které mohou zužitkovat při studiu.

Prezentace bude probíhat formou představení 12 rad, které by dali studenti magisterských a doktorských programů sami sobě, kdyby byli opět v prvním ročníku. Mluvit se bude o výhodách, které přináší dobrý studijní průměr, jazykových certifikátech, zahraničních studijních pobytech, odborných stážích nebo studentských klubech. Také se dozvíte o studiu předmětů v cizích jazycích, mimosemestrálních kurzech i o možnosti zúčastnit se mentoring programu.

Nepodceňte začátek semestru a přijďte se dozvědět, jak vytěžit ze studia na FMV co nejvíce!