Přednáška na téma „Digitální agenda v ČR a v EU: co nám může dát a co vzít?“

Studentský think-tank European Horizons působící na Fakultě mezinárodních vztahů uspořádá ve spolupráci s FMV svoji první akci letního semestru na téma digitální agendy.  Akce se bude konat dne 15. února od 18.00 v místnosti RB 207. Pro registraci na diskusi mohou zájemci využít e-mailovou schránku: economics.prague@europeanhorizons.org (předmět zprávy: "Digitální agenda, [jméno]").

Diskuse je ve svém formátu unikátní, neboť se nejedná o pasivní formu z pohledu diváka. Všichni účastníci mohou totiž během celého průběhu akce vyjádřit svůj názor a diskutovat své argumenty.

Hostem diskuse bude absolventka VŠE Veronika Kadlecová z oddělení koordinace digitální agendy EU, Úřad vlády ČR. Více informací o její profesní odbornosti lze nalézt zde.

Všichni jsou srdečně zváni!